Показване на 1 до 8 от 8

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ползвам епилатор на Филипс от дълги години и съм много доволна, понеже кожата ми е много тънка и от коламаската остават грозни синини. За трийгълника само ходя на коламаска, то си е направо инквизиция, но няма как... Преди време майка ми настоя да си купя епилатор на Цептер и с него идеално успях с триъгълника (т.е. само зоната, подаваща се от бельото, по- нататък не посмях)
    на цептер епилатора е много удобен, защото е със зареждаща се батерия е не е задължително да си около контакта.... обаче и цената си е забележителна

  2. #2

    Подразбиране

    Лили,имам епилатор от около 5-6г ,но да си призная освен за мишници за друго не го използвам,боли ме и това е.
    Друго искам да споделя,правя си кола маска в домашни условия и когато на мен ми е кеф точно както я правят козметичките.Купих си същата такава загряваща пълнителите с кола машинка(ама и аз така го обясних,че....).

  3. #3

    Подразбиране

    sweety , с епилатор там недей! Само за предната част (тази, която се вижда през бельото) става, но в останалата област задира кожата ужасно. Епилатор аз лично ползвам само за крака и подмишници, за другото-козметичка и съм много доволна

  4. #4

    Подразбиране

    Ооо, на триъгълника досега съм пробвала само с кола маска или крем депилатоар... аз като си знам колко ме боли на краката с епилатора и не смея Идеята ми беше за електроепилаторите - нали пускат ток, но не боли и всъщност това беше идеята на темата

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •