Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране Какво мислите за електро епилаторите?

    Имам малък проблем, по принцип ползвам епилатор (след като си направя цяла кола маска ), но за триъгълника сега искам да си взема такъв електроепилатор с ток, искам да ви попитам някоя от вас ползва ли такъв епилатор, дали сте чували мнения от хора, които са ползвали и т.н., защото сериозно обмислям дали да не си купя Приемам всякакви мнения, съвети и се надявам да има все някой, който да е чувал нещо по въпроса

  2. #2

    Подразбиране

    Ползвам епилатор на Филипс от дълги години и съм много доволна, понеже кожата ми е много тънка и от коламаската остават грозни синини. За трийгълника само ходя на коламаска, то си е направо инквизиция, но няма как... Преди време майка ми настоя да си купя епилатор на Цептер и с него идеално успях с триъгълника (т.е. само зоната, подаваща се от бельото, по- нататък не посмях)
    на цептер епилатора е много удобен, защото е със зареждаща се батерия е не е задължително да си около контакта.... обаче и цената си е забележителна

  3. #3

    Подразбиране

    Лили,имам епилатор от около 5-6г ,но да си призная освен за мишници за друго не го използвам,боли ме и това е.
    Друго искам да споделя,правя си кола маска в домашни условия и когато на мен ми е кеф точно както я правят козметичките.Купих си същата такава загряваща пълнителите с кола машинка(ама и аз така го обясних,че....).

  4. #4

    Подразбиране

    sweety , с епилатор там недей! Само за предната част (тази, която се вижда през бельото) става, но в останалата област задира кожата ужасно. Епилатор аз лично ползвам само за крака и подмишници, за другото-козметичка и съм много доволна

  5. #5

    Подразбиране

    Ооо, на триъгълника досега съм пробвала само с кола маска или крем депилатоар... аз като си знам колко ме боли на краката с епилатора и не смея Идеята ми беше за електроепилаторите - нали пускат ток, но не боли и всъщност това беше идеята на темата

  6. #6

    Подразбиране

    аз съм опитвала с епилатор в зоната на триъгълника но много ме боли,то не че при козметичката не боли ама някак е по търпимо

  7. #7

    Подразбиране

    след дълго използване на епилатор болката изчезва. когато епелирах за пръв път подмишниците болката беше енописуема но след около 2-3 месеца вече нямаше никакъв проблем. много е удобно да си имаш епилатор-ползваш си го по всяко време и където си поискаш. купи си няма да съжаляваш

  8. #8

    Smile

    Реклама:
    ползваме обикновени епилатори
    а тези електроепилатори ......там с ток...
    наи-добре с фотоепилация там

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •