Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 152

Тема: Miro

  1. #106

    Подразбиране

    Миро като видях днес твоята тема си помислих че си ушил кръчмата.А за всичко изработено от теб и съпругата ти знаеш моето мнение-прекрасно творчество.

  2. #107

    Подразбиране

    Поздравления и от мен. След всичко казано от съфорумките, думите просто не достигат. С пожелания да ни радваш с още много нови и невероятни неща, както досега.

  3. #108

    Подразбиране

    Вазхитена сам от всичко което видях поздравления с интерес щеследя страничката ви

  4. #109

    Подразбиране Направо съм прехласната!

    Миро, много ще съм благодарна за схемите на Хитлеровата зима, Параклисът и Ковачницата.
    Съжалявам, че започвам направо.Преди години ги изтеглих от някакъв китайски сайт, но не ми харесаха особено.Даже не знам дали ги пазя.
    Ако твоите са четливи, то ще се радвам да ги имам.
    Иначе изпадам в чувство за малоценност, че съм пропиляла много години фактически в нищоправене и не мога да се организирам да изработя такива великолепни неща.
    Обаче никога не е късно да се стегна и да стана по постоянна в хобито си.
    Независимо, че не пиша много, всяка сутрин на работа отварям форума и гледам прекрасните творения.Те са наслада за очите ми и ми създават тонус за целия ден.
    Благодаря за красивите неща , които си предоставил и съм искрено очарована от тях.
    Браво!
    Приятелите са твърде скъп разкош...Те струват скъпо не поради това,което правиш за тях,а поради това,което се отказваш да правиш заради тях.
    Х.Ибсен

  5. #110

    Smile

    Толкова ми хареса всичко ушито и плетено от вашето семейство,че думи нямам,Покривките и каретата са страхотни,Радвам се за вашите творчески успехи ,

  6. #111

    Подразбиране

    След едно дълго мълчание , е да покажа вече завършен Водопада 1:4 , аз толкова съм доволен , че просто исках да споделя това със всички Вас .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 1.jpg‎ (125.9 KB, 202 показвания)
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  7. #112

    Подразбиране

    Поздравления!!! Страхотен е!!!

  8. #113

    Подразбиране

    Много, много красив, и тези наситени цветове. Заслужавал си е труда. Поздравления:

  9. #114

    Post

    Красиво е творението ти!

  10. #115

    Подразбиране

    чудесен гоблен много голям и ми се струва не много лесен чия разработка е?

  11. #116

  12. #117

    Подразбиране

    Еееееее голяма красота!!! И много труд!!!
    Поздравления!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  13. #118

    Подразбиране

    EEEEEEEE браво Миро.Много е хубав.Хайде сега почвай кръчмата и показвай.

  14. #119

    Подразбиране /

    Трябва да изпитваш заслужена гордост,Миро.Страхотен е гоблена,колоритен,впечатляващ и внушително голям.Аплодисменти за търпението и старанието ти!

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Мерси приятели , но .... кръчмата ще почака , почвам Възресението и ще довърша Сикстинската мадона и после ... ще видим .
    Много Ви благодаря за хубавите думи , зареждате ме толкова положително , и толкова позитивно , че шиенето става все по - лесно , а що се отнася до Водопада , на Милена стил е , и благодаря , че можах да го ушия 1:4 , така и най- малките детайли изпъкват , а ще се опитам да сменя снимката , че я правих сега посред нощ , и на дневна светлина , направо водата наистина пада и вълшебството е пълно .....


    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •