Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 93
  1. #31

    Подразбиране

    точно половин година не съм слагала нищо ново
    но това не означава че не съм шила съвсем.

    след като мързелувах малко повече смятам да се захвана пак с иглата .
    мавританката ми има нужда от много малко доушиване но ми липсва сканирана точно тази част а ме мързи да гледам от компютъра и надявам се скоро да я оправя. все пак ви я показвам защото много си я харесвам. модел от интернет конци ДМЦ .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    обичам красивите неща

  2. #32

    Подразбиране

    ето и останалите дребосъци
    по принцип обичам малките и кокетни гобленчета , хем се шият лесно и им намирам по голямо приложение .
    розите и малкия пейзаж са на вервако шити с ДМЦ на едра панама.
    есения семплиер ми достави голямо удоволствие докато го шиех оказа се че е лесен и оползотворявам каквито конци са ми останали .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    обичам красивите неща

  3. #33

    Подразбиране

    ето ме пак с последните неща .
    малко изневерих на гобленартсвото но се уча да плета на една кука и ми е голям мерак . няма кой д а ми показва и с едно списания в ръка плета и разплитам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    обичам красивите неща

  4. #34

    Подразбиране

    уфф много време не съм влизала но пък съм шила .ето и последния ми летен гоблен на селска тематика.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    обичам красивите неща

  5. #35

    Подразбиране

    Толкова е слънчев и топъл!!!! Направо ми замириса на окосена трева в офиса .

  6. #36

    Post

    Пепи,честичко надничах в страничката ти... първо очаквах нежната балерина...после Хаеда с онова сладко драконче или както го нарече ти "този веселяк" а то каква изненада илезе накрая - селски пейзаж...не съм го срещала до сега...освен това е в унисон със сезона...определено ми допадна избора ти...поздравления, радвай се на кончетата...и все пак, ще видим ли балерината и "веселяка...да не си остана само с очакването и накрая хоп, отново изненада...но заслужаваш за хубавата изненада... ...
    Редактирано от neonila : 19.08.2010 в 20:09.

  7. #37

    Подразбиране

    Поздравления!!!Прекрасен гоблен
    Сенцето,кончетата...напомня ми за село,за бабиния двор.

  8. #38

    Подразбиране с тези рамки... прекрасни!

    Пепи, без рамките нямаше толкова много да се впечатля, защото съм от малкото хора, които не си падат по кафето, но с тези рамки... прекрасни!
    Най-сърдечни поздравления, много хубаво стоят на стената!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #39

    Smile

    Последният ти гоблен е ................., запецнах, страхотен е - толкова слънчев и спокоен..........

  10. #40

    Подразбиране

    благодаря на всички разгледали страничката ми .
    неонила, шия и дракончето ама тези единични бодове много ме изнервят и става бавно ,
    а балерината още е на схемаІ)) не мога да ушия всичко което искам))
    обичам красивите неща

  11. #41

    Post

    Пепи, важното е, че си започнала дракончето...а като гледам момичетата си "почиват" от по-сложен гоблен с нещо по-лесно...така "между другото" сътворяват и няколко по-лесни гобленчета...така че сигурно и ти ще следваш този принцип на работа...щом нещо е започнато, един ден все ще му се види края...желая ти успех и търпение... ...

  12. #42

    Подразбиране

    Oх,само мога да вьздишам-всичко ми хареса
    sneji_bee@abv.bg

    Яжте мед за здраве и красота!
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000080361779

  13. #43

    Подразбиране

    Прекрасни гобленчета Пепи. Аз също харесвам този стил. А съчетанието на рамките е великолепно.

  14. #44

    Подразбиране

    завършвам лятната идилия с тези дребосъци и май направо ще мина на зимна тематика че няма време за есенна.
    цветовете са моя подборка или каквото откъдето е останало е използвано тук .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    обичам красивите неща

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Триптихът е страхотен.СЛънчогледите и те.Браво.

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •