Страница 14 от 33 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 492
  1. #196

  2. #197

    Подразбиране

    Оооо, виждам голяма вълна от Дименшъни Браво, страхотни са! А иконата е много нежна.

  3. #198

    Подразбиране

    Боже мой колко красота, много са сладки Дименшънчетата, а иконата ме остави без дъх - е това е то Солария - трудни но красиви. Да са ти честити новите гоблени и да сътвориш още много красота. Поздравления за избора и перфектната изработка.

  4. #199

    Подразбиране

    Толкова много наведнъж и все красоти!!!! Направо останах без думи, всичко е прекрасно!

  5. #200

    Подразбиране

    Аз сериозно протестирам срещу заглавието на темата ти!!!!
    Нещата са ти "неприлично "хубави!!!
    Като знам и че никак не са лесни - е, страхотна си!
    Дай наистина инфо за иконата - като че ли не съм я срещала досега ...

  6. #201

    Подразбиране

    Уау,колко много неща си ушила и все красиви А иконата ти наистина е страхотна.Веднага ме грабна!С какви размери е?

  7. #202

    Подразбиране й

    Признала съм те в себе си за уникат между гобленарите.Новогодишните са много весели, а за иконата ще кажа, че е много сериозно произведение. Нека ви напътства и да е пред вас.
    КЕЛЕБЕК

  8. #203

    Wink

    Благодаря ВИ...
    Иконата е на Солария с много цветове и мнооооого различно ламе, размерите са 27/36. Абе не е мъничка, но не е и голяма. Всички са ушити след националната среща, до тогава само иконата беше преполовена. Имаше и малко изонит/ който се интересува може да го види тук http://megim.snimka.bg/tapestries/iz...53658.21625269 ,
    което също отне малко временце. Всъщност всички са шити извънпланово. А тези дето бяха планирани ще почакат.
    Още веднъж БЛАГОДАРЯ ВИ, че ВИ ИМА!!!

  9. #204

  10. #205

    Подразбиране

    Продължаваш да ни изумяваш!!!!

  11. #206

    Подразбиране

    Чудесни са Дименшънчетата и иконата (но нали не си падам по тях ).Чакам етап от новата красотичка, която си заформила
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #207

    Подразбиране

    Еххххххх какви красотиииииииииии поздравления!!!

  13. #208

    Подразбиране

    Винаги разглеждам с голям интерес твоята страничка,притежаваш колекция достойна за възхищение

  14. #209

    Подразбиране

    Много красиви гоблени си ушила,но иконата ми е фаворит

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Страхотни неща си избродирала, поздравленияИмаш много добър вкус в избора на гоблени.

Страница 14 от 33 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •