Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране Зов за помощ

    Много моля за вашата помощ!

    Type Number Color

    1. DMC 032 - Kreinik #4
    2. DMC 310 - Black
    3. DMC 825 - Blue-DK

    Това е ключа към гоблена.
    Става въпрос за първи ред.
    Нито мога да открия DMC №032, нито KREINIK №4.
    Предполагам, че става въпрос за конците с метална нишка, но от там на татък не мога да се справя. Ако някой е на ясно и може да ми помогне, ще съм му безкрайно БЛАГОДАРНА.

  2. #2

    Подразбиране

    Според мен "DMC" от първия ред е излишно. Най-вероятно става въпрос за Kreinik Very Fine #4 Braid 032, който се води цвят Pearl - перлено.
    Можеш да го видиш тук
    http://www.kreinik.com/articles/color_cht.html

    Оттук нататък не знам как ще се оправяш, защото в България Kreinik май не се продава, то и тук в Белгия е кът, та аз си купувах от Ebay.
    Впрочем - използвам повода да те поздравя за вълците Аз срам - не срам ще си призная, че на моите котета им останаха само мустаците, ама щото тоя couching е много пипкав и подхванах и нещо ново , а котетата "вият" .

  3. #3

    Подразбиране

    Нещо май се прецака с предишния ми отговор, не мога да разбера защо в графа "отговори" стои нула

  4. #4

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТА!
    Разглеждайки сравнителната таблица на Kreinik и аз предположих, че е така още повече, че този цвят е в една луна на небето.По пътя на логиката и според цветовата гама на Kreinik това е единственият варянт
    : бяла перла :
    Благодаря за поздравите.

  5. #5

    Подразбиране

    И все пак проблемът остава неразрешен: - с какво да го заместя?

  6. #6

    Подразбиране Kreinik

    Реклама:
    Кристина , този Креиник е проблем и кошмар почти за всички гобленарки, защо не пробваш как ще се получи ако използваш от сребристото ламе на DMC и да смесиш една нишка от ламето с една нишка бял. Нищо по-подходящо не ми идва на ум.
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •