Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 115
  1. #16

    Подразбиране

    Вчера завърших този Исус и понеже е за подарък и днес ще отхвърчи по предназначение бързам да се изфукам какво сътворих
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Да покажа какво завърших наскоро. Само дето такава страхотна снимка съм направила, че трудно се разбира това Девойка ли е или Шварценегер Да ме извините.......моля!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    А, да си сложа и тези приятели при завършените. Добре, че беше играта - Втори шанс ..........И тази снимка е ....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Ето какво сътворих последно! Сега е в група "Чакащи" за рамка, ама кога ще станееее...Само дето отново картинката ми е мътна
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Ето ме пак! Отчитам се!
    На тази девойка опитах да сложа ламе, но нещо не ми се хареса и затова карах както ми падне. Е, сложих и някое и друго камъче за блясък.....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    А тези бяха много спешни за подарък и, понеже изчезват тази седмица ви ги показвам. Сложих и двете снимки - със и без рамка, че то едни снимки...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Пак да покажа какво сътворих тези дни.
    Това ми е Коледното гобленче - само дето е много зимно и ме втриса като го погледна
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    А това ми е част от Коледната украса - покривчица. Купих си панамата със златните карета и това измислих да включа в каренцата - конецът е същия метализиран, но нали съм много добра в снимането май не се вижда като хората
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    А от тази девойка какво ще видитееее - разчитам на въображението ви
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    Ето ми ги и гобленчетата, с които участвувах в Благотворителната акция с Орхан Мурад. За там ги направих на картички. Дано да са се харесали и да са ги продали.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от BIBETO Виж мнение
    А от тази девойка какво ще видитееее - разчитам на въображението ви
    Виждаме я добре,даже ми замириса на море
    Ето оригинала-
    10Lady_2.jpg

    Поздравления за коледните красотички

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #27

    Подразбиране

    Да, да , розовото от небето при девойката изчезна яко дим. Не съм много сигурна, че това синьо е най-подходящо.....

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от BIBETO Виж мнение
    А от тази девойка какво ще видитееее - разчитам на въображението ви
    Тъкмо се засилих да разкрия тайната, и гледам че Роси и Манка са ме изпреварили
    Сега сериозно, мисля че се е получила много добре с променени цветове, въпреки че на оригиналната картинка ми харесва с розаво, но твоята мисля че се различава малко и в пясъците долу , в краина сметка резултата е отличен

  14. #29

    Подразбиране

    Какви красоти!! Коледните гобленчета и покривката са много сладки и носят много празнично ностроение! А девойката е прелестна!!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздравления за това което си сътворила. Каренцето е много ефирно, а за девойката нямам думи - та тя си е твоя рожба, твоето цветоусещане

Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •