Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 115
  1. #31

    Подразбиране

    Добре че имахме по-дълга почивка по Коледа - ето го резултата
    Истината е, че се шият много бързо и лесно. В оригинала девойките са заедно, но аз реших да ги разделя. Конците ги "намествах" по цветна картинка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Подразбиране

    А ето ги и "монтирани" на стената - трите вкупом
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #33

    Подразбиране

    Е, толкова му се радвам на този гоблен, че не мога да не се изфукам с него - не, че вече не го направих на срещата в София , но благодарение на Нели, го уших с огромно удоволствие, а благодарение на Роси - мога с кеф да го изтипосам на страничката си Момичета, задължена съм ви много !!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #34

    Подразбиране

    Понеже се налага да изпратя тези "бонбончета" за подарък бързам да ви се похваля какво сътворих. Само дето снимките са направо ужасни, но с телефон толкова А и защо станаха сини на екрана никой не разбра Е, все пак показвам!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #35

    Подразбиране

    Ей сега мушнах последния бод, изпрах, изгладих и бързам да го покажа Само дето снимам с телефона, таааааааааа......
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #36

    Подразбиране

    Ей, момичета, много ви благодаря за всички хубави думи!!
    А сега нямам търпение да ви покажа последното си творение - В лъчите на слънцето. Руска разработка е, но смених синята хавлийка на девойката с нещо в по-зелен оттенък - не ми отива на килима И , ето я тази сладурка - току що окъпъна, изгладена и още топла, топла....... Дано ви хареса...........Снимах с телефона, така че трябва малко се гадае за какво става дума
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #37

    Подразбиране

    Изкъпана, изгладена току що и показваща се в ефир
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #38

    Подразбиране

    И аз да поизтупам прахта от страничката си.
    На тези пиленца отдавна им бях мераклийка, само контурния бод ме спираше. Абе, лесно стават, обаче тези контури ми взеха здравето - десет дни, бе, ужас!!!! Снимките са четири, защото от около 87 снимания с телефона само тези докарах по-прилични - не ми предиряйте много, все ще познаете какво е
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #39

    Подразбиране

    Сума време рових да си намеря темичката - нещо много съм изостанала Това бързо мъниче е за подарък и понеже ще отхвърчи рекох да го покажа! Обаче снимката е.....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #40

    Подразбиране

    Направих гоооооооо Е, признавм си, без тъпите френски възли - не мога и не мога да ги направя - опитвах се поне час, един не направих. Може да мине и така, а

  11. #41

    Подразбиране

    Да взема да се включа пак!!!Тази фирма Dimensions започна да ми действува като опиат - опитах веднъж и сега нямам спиране. Ето тази сладка портичка я завърших с огромно удоволствие и веднага да се изфукам Е, за снимкатааа..............

  12. #42

    Подразбиране

    Много време мълча, ама и не съм влизала във форума - нещо нямам време, а и иглата май я позарязах. Общо взето освен, че съм затънала в едни треви, папрати и джоджен на поредния Дименшънс - Разходка в парка, и блуждая над Климпт за подарък, само някакви мъничета докарах . Ама поне ще ви ги покажа - да не кажете, че съвсем съм се
    Ей ги първите :



  13. #43

  14. #44

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Е, това са мъничетата - ще са за подаръчета. Много благодаря за хубавите идеи на Juliana231 - Юле, много , много хубави идеи даде!!!!
    А този отхвърча за Коледен подарък :

Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •