Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Показване на 106 до 115 от 115
  1. #106

  2. #107

    Подразбиране

    Eто това коте много бързо стана, че е за бърз подарък
    Оригиналът беше в кафяво, ама мебелите в дома на приятелката ми са черни и бели, та аз го реших със сребърно ламе на черен фон. Ама стана де......

  3. #108

    Подразбиране

    Браво, Бибе! Сигурно е много ефектен на живо. Надявам се да го видя.

    А сега да се похваля на какви подаръци съм притежателка. Много време отлагам публикуването им, но сега с новия фотоапарат може да им се насладите. Както винаги всичко изработено от Бибето е с много вкус и сърце. Бибе, благодаря ти

  4. #109

    Подразбиране

    И котачето , и подаръците са прекрасни!!!!

  5. #110

    Подразбиране

    Юле честито , притежателка си на много красиви и стилни подаръци. Поздравления и за Бибето за добрия вкус и желанието с които ги е изработила и подарила от сърце
    v_g_g@mail.bg

  6. #111

    Подразбиране

    Ама,всичко е превъзходно!

  7. #112

    Подразбиране

    Юле, много се радвам, че съм ти доставила удоволствие!!!
    А сега да покажа три нови подаръка, които скоро ще отгърмят към притежателите им -
    то , в същност, тези кончета на Дименшънс вече отгърмяха -
    Тези нежни цветчета и пиленца, пак на Дименшънс, са готови за след няколко дни да кацнат при притежателката им -
    А тази закачка я "конструирах" сама за моя близка химичка -

  8. #113

    Подразбиране

    Бибе,Притежателите ще бъдат много щастливи,сигурна съм. И конете са хубави, но им трябваше малко въздух. Но оградата с колибрите ми е фаворит.Толкова са слънчев...че предизвиква усмивка.

  9. #114

    Подразбиране

    Гобленчетата са страхотни, особено цветята с птицита - много нежен, много красив гоблен.

  10. #115

    Подразбиране

    Реклама:
    Страхотни подаръци- нежни и креативни, особенно това с химията!!! Поздравления!!! Със сигурност ще направиш щастливи новите им притежатили!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •