Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 29
  1. #1

    Подразбиране Моята скромна колекция

    И аз решиш да ви покажа моята скромна колекция.Не мога да я сравнявам с вашите големи и прекрасни колекции,но се надявам и аз след време да ви догоня.Преди 2 години ме запали една съседка,но не очаквах че ще ме завладеят толкова бързо.Първият ми голен беше маргаритите.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Ето и следващите.Благодаря на тези които ми изпратиха схемите на децата на плажа и кученцето на Вервако станаха много хубави.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Ето още
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Това са любимите ми
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Две по малки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    А това са щастливите кончета
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Моля да ме извините за лошото качество на снимките но съм ги правила с моя телефон,а не съм голям специалист.В момента довършвам едно малко момиченце на плажа ,но като го сложа в рамка ще ви го покажа.Добре че съпруга ми ми прави рамките и не стоят дълго да чакат .На някои може и да не им харесват алуминиеви рамки но аз ги предпочитам,а исъпруга ми с това се занимава,така че не се оплаквам.

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета това е последната ми творба,надявам се да ви хареса.Започнах пантофките на мама ,така че очаквай те следващ.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Това е следващия.Сега се трудя над Девойката с мандолината,но тъй като е по голям ще ми трябват поне два месеца.Станах голям почитател на гоблените на Гобленсет,надявам се да ви хареса.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Радвам се че ви харесват.А що се отнася до децата на плажа ги ших с този ключ
    3371
    938
    433
    435
    402
    3856
    951
    939
    336
    3842
    826
    334
    3755
    3325
    775
    бял
    869
    640
    3782
    Тъй като не са много ясни ги написах .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Поздравявам те за прекрасните работи. Браво! Вкусовете ни явно съвпадат. Харесвам същите гоблени и са в плановете ми да ги шия. На първо място съм решила да започна с децата на плажа, но ми се струва, че ще стане много голям. Моля те да ми кажеш 1:1 ли го ши или 1:4 и колко на колко см става гоблена ушит. Имам някакви схеми, но виждам, че са 22/17 квадратчета и ми си струва, че 1:4 ще бъде голям.

  12. #12

    Подразбиране

    Мисля че почти всички гоблени на Гобленсет се шият 1:1 иначе стават много големи.Не съм сигурна,но аз и двата съм ги шила 1:1 .В момента шия девойката с мандолината и него 1:1.Според мен 1:1 стават дори по -хубави,но това е въпрос на избор.

  13. #13

    Подразбиране

    Най-после е готов девойката с мандолината,надявам се да ви хареса.Сега се мъча с принцеса Даяна и мисля че него ще ви го покажа по скоро
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Изчаках време за да ви покажа следващите ми гоблени в рамка ,но явно няма да стане скоро и за това ви ги показвам както са ушити.Извинявам се за лошите фотографии ,но явно не ставам за фотограф.Надявам се да ви харесат.Сега шия цветето на Вервако за запълване на времето,следващия който съм приготвила е кораба на Гобленсет.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето и следващите.Снимките не са много добри,но се радвам да ги споделя с вас.Според мен бурята се получи страхотно.В действителност цветовете са доста ярки и наситени.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •