Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране СПРАВКА ЗА ПОРЪЧКА

    Поръчах си конци от електронния магазин, получих и e-mail, с който ме уведомяват, че поръчката ми е приета с номер .... и мога да направя справка за нея. Но като въведа номера на поръчката в полето и натисна "покажи", ми излиза съобщението:

    ГРЕШКА: Грешен номер на поръчка ИЛИ неоторизиран достъп!

    ВЪЗМОЖНА ПРИЧИНА: За да проверите статуса на Вашата поръчка, първо трябва да влезте в сайта с потребителското си име и парола. Ако нямате регистрация, можете да я направите от тук! Ако имате нужда от помощ или допълнителна информация, моля свържете се с нас.


    А като вляза с потребителското си име и парола, не мога да намеря никъде тази справка за поръчката ми.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте,

    След като влезете в сайта с вашето потребителско име
    Погледнете в панела Бърза навигация -> Статус на поръчки.

    Успех

  3. #3

    Подразбиране

    Много благодаря! То щяло да ми извади очите, ама кой да гледа най-отпред Аз отварях подред всички менюта, подменюта - и нищо.

  4. #4

    Подразбиране

    Извинявам се , ако не е на точното място , но искам да попитам , каква е цената на чиле ДМЦ Благодаря
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  5. #5

    Подразбиране

    Миро,цената е 0.80лв за брой,а може и на метър да поръчаш.

  6. #6

    Подразбиране

    Реклама:
    На 03.11. направих поръчка, но до днес нищо не е пристигнало Статуса на поръчката ми е все още приета, няма и № на товарителница за да проверя в куриерската служба. А времето минава и нещата ми трябват

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •