Точно както описват Валя и Вени-3000 се случи и с мен;намерих обява във вестник за надомно шиене на гоблени,отидох на адреса и ми предложиха няколко модела-избрах си "Портрет с дъщерята".Тогава занесох и "Сиси" за продаване...Сключихме договор, като трябваше да заплатя за взетия гоблен 250 лв. като гаранция...макар че според мен трябваше те да ми заплатят аванс за работата си...След окол 3 седмици отидох отново до "офиса им"/бяха наели апартамент под наем/ и занесох ушитото през това време-около 1/3 от гоблена беше готов, защото така беше по договор - да го носиш да проверяват начина на изработка...Те малко се смутиха,защото не очакваха да го шия толкова бързо, а аз току-що се бях пенсионирала по болест и вложих всичкото си време да шия,да изкарам някой лев... Одобриха го и казаха да продължа...Точно след 2 дни вече бяха освободили апартамента... Гоблена си остана за мен на сравнително висока цена.От тогава съпругът ми не дава да продумам да шия надобно на друг.Договора го пазя като "обица" но покрай ремонта не мога да го отрия сега... Ще ви дам данните,като го намеря.Пазете се от такива фирми-фантоми!!!