Показване на 1 до 15 от 190

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Гоблени "Рисунки с игла"

    Здравейте момичета днес в Пловдив едно малко магазинче за гоблени видях комплектовки на фирма "Рисунки с игла" бяха в сравнително луксозни кутии доста по-добри от тези на Милена Стил .Възмоти ме цената на този гоблен http://radikal.ru/F/s004.radikal.ru/...3ee07.jpg.html комплектован с ДМЦ 8 цвята и понеже наскоро го ших имам спомен че черното и бялото бяха по 2 броя.Та за 10 бр. ДМЦ едно малко парче панама с рамери 11Х14 квадратчета заедно с резервите и цената на това удоволствие беше 36 лв. при положение че схемата е публикувана в сп.Галерия Бродерия.И така напълно съм потресена при стойност не повече от 10 лв хората по колко пари изкарват на гърба на хора без достъп до интернет .....
    Зад облаците небето винаги е синьо!!!

  2. #2

    Smile

    pepincetyyy, я кажи кой е този магазин...........

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepincetyyy Виж мнение
    Здравейте момичета днес в Пловдив едно малко магазинче за гоблени видях комплектовки на фирма "Рисунки с игла" бяха в сравнително луксозни кутии доста по-добри от тези на Милена Стил .Възмоти ме цената на този гоблен http://radikal.ru/F/s004.radikal.ru/...3ee07.jpg.html комплектован с ДМЦ 8 цвята и понеже наскоро го ших имам спомен че черното и бялото бяха по 2 броя.Та за 10 бр. ДМЦ едно малко парче панама с рамери 11Х14 квадратчета заедно с резервите и цената на това удоволствие беше 36 лв. при положение че схемата е публикувана в сп.Галерия Бродерия.И така напълно съм потресена при стойност не повече от 10 лв хората по колко пари изкарват на гърба на хора без достъп до интернет .....

    "Ma`lova`ni` jehlou" / Мааловаании йехлоу/ е името на чешко списание за бродерия,т.е. и името Рисунки с игла не е оригинално..какво да говорим за гоблените. И аз съм ги виждала във въпросното магазинче. Но, когато някой си шие сам вкъщи и не е чувал за форума, за Дименшънс, Вервако и др. фирми..тези гоблени могат и да му се сторят оригинални..печелят си хората на гърба на някой друг...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •