Показване на 1 до 15 от 190

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от arrow Виж мнение
    Здравейте,Днес попаднах на обява във вестник Бизнес поща ,за шиене на гоблени .Даден е само телефон.Обадих се и един мъж ми обясни че плаща по 7 евро на квадрат,комплектовките идвали от чужбина стрували 300 лири ,но не ги заплащаш ти,срока за ушиване на гоблена е една година.Нооо имало малка подробност -за да преценят как шиеш трябва да купиш малко гобленче-30 лева и ако те одобрят след ушиването сключват договор с теб.Попитах това фирма ли е-казаха ми не ,частно лице -Мариан Стойчев ,като тези 30 лв се изпращат по пощата до поискване на негово име и той ще изпрати после малкия гоблен.Телефона на този човек е 0894288179.Според мен това е измама,затова питам.Предложих да покажа лично нещо от мен ушито за да прецени ,но той каза не-трябвало да е този малък гоблен който ще си купя,така че май просто търси как да си продаде комплектовките.Не изключвам вероятност и да не е измама ,ако някой е работил с този човек ,моля ви кажете.
    Ох. лелеее, направо ме засърбяха ръчичките да се обадя. Но първо ще потърся някоя занова наредба, с която още по телефона да го сплаша
    Ти не си се вързала, ама колко лелки които са на зор ще се увътрят ?!
    За такива само


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    И на мене ми прилича на измама , по 30 лв от всички , които се заинтересуват - не е малко .А това време на безпаричие и безработица - ще има излъгани
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •