Здравейте,
Аз се хванах да шия гоблени към някаква фирма, която също ми изглежда доста съмнителна. Живея в провинцията, фирмата била софийска. Бяха сложили обява на улицата и оттам научих за тях. Досега уших един гоблен, взеха го, сканираха го в София (уж, аз не съм видяла, ама поне пари за сканиране не искат) и ми го върнаха. Сега чакам да ми платят, вече 2 месеца, а все отлагат.
Иначе се срещам само с една тяхна представителка, която редовно ходи до София, носи гоблени за сканиране и носи обратно пари на тези, които бродират (поне според думите й). Не е ли странно, че не знам нито името на фирмата, нито даже къде живее тази представителка, а се срещаме само по градинки? :?
Интересно ми е, някой от вас знае ли за тази фирма, каква е, що е? Според тази жена имало представители в цяла България, отвсякъде се носели гоблени в София. После тези гоблени се купували за разни хотели и т.н. Карат ме да шия само гоблени на фирма "Милена Стил", което също ми се вижда съмнително. :? Знаете ли нещо?
П.П. Досега пари не са ми взели, освен това, че сама си купих гоблена. Затова реших, че не лъжат, ама... знам ли?