Показване на 1 до 15 от 190

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Нов Стандарт? Кои са те?

    zdraveite znaete li koi sa tezi ot nov standart?za kakav biznes stava vapros?nqkoi u4astval li e v tazi firma?blagodaria vi otnovo na tezi koito shte mi otgovoriat. :?

  2. #2

    Подразбиране

    За този Нов Стандарт ли питаш? http://www.novstandart.com
    Не са нищо по-различно от тези, за който преди питаше.
    Наистина е по-добре да си потърсиш нормална работа...

  3. #3

    Подразбиране

    А знае ли някой какво представлява този "напълно безплатен on-line бизнес пакет с подробна информация"? Да не е това всичкото написано в сайта плюс за да се включите изпратете n-лева ..... И задължителното офертите са ограничени така, че побързайте.

  4. #4

    Подразбиране

    Попълнете формуляра и ще видите за какво става въпрос. Аз получавах по 1 писмо на ден.. с обещания и гръмки думи..всеки път завършваха, очаквайте повече обяснения в следващия урок. Честно, не си спомням до къде стигнах, защото ми писна след 3 седмици. Беше нещо като пирамида...

  5. #5

    Подразбиране me4ta

    zdravei Dusky,naistina tova e dosta iznerviashto,vse ak shte vidq dokade shte mi izdarjat nervute.no nali ne te nakaraha ti da plashtash nesho?

  6. #6

    Подразбиране

    Само като прочетеш името на фирмата се замисляш, че май, май ина нещо нередно

  7. #7

    Подразбиране

    me4ta,не бъди толкова наивна.
    Прочетох великите обещания в сайта им.Заложили са на най-желаното от всички хора-пари/без усилия/,здраве/без да се спазва минимални правила за грижа него/ и щастие,което те гони дори и ти да му обръщаш гръб.Много е лесно човек да повярва,особено ,ако в момента му липсва нещо от това.Разбирам ,че нуждата ти от работа е огромна и си готова да повярваш във всичко,което ти обещава нейното намиране .Именно на това разчитат и фирмите използвайки подобни психологически средства.Те ти казват,вярвай ни,не мисли за нищо ,следвай ни и ние ще ти покажем верния пътТака действат обикновено сектите.Промиват ти мозъка,освобождавайки те от отговорност за собственото ти бъдеще.Наистина е примамлива идеята някой друг да се грижи за теб,да те освободи от всяка отговорност ,освен от тази да се чудиш какво да правиш с парите,които ще завалят над теб.
    Навремето случайно присъствах на едно събиране в Стара Загора.Ставаше въпрос за едно сдружение или как да го нарека,членовете на които си правеха конгреси,слушайки музика и лекции.Условието да станеш член беше да се вложат 1000 $,може и повече и после трябваше да се привлекат колкото се може повече последователи.Част от парите,които влагаше новия член се даваха на този ,който го е привлякъл,част на онзи ,който е привлякъл ,този ,който го е привлякъл и т.н.Познай накрая кой всъщност забогатя.Обикновена пирамида е,печели само онзи дето я е започнал.
    Предполагам,че като видят ,че си последователна т.е следваш инструкциите им,ще започнат да искат пари.Първоначално може би ще има разни сбирки,където "преуспели " колеги ще споделят огромното си щастие от парите,които са спечелили благодарение на следването на инструкциите на учителите и т.н.Но съм сигурна ,че за теб ще остане само поредното разочарование,разбитите ти надежди и изгубеното време.
    Не мога да те посъветвам как и къде да търсиш работа,мо мога та ти гарантирам ,че чрез подобните фирми няма да я намериш.
    Не искам да те засегна,болно ми е виждайки ,че дори и за сламка се хващаш.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nana
    А знае ли някой какво представлява този "напълно безплатен on-line бизнес пакет с подробна информация"? Да не е това всичкото написано в сайта плюс за да се включите изпратете n-лева ..... И задължителното офертите са ограничени така, че побързайте.
    Аз мога да се похваля че се опарих миналата година с тоя сайт. Просто отговорих, писаха ми майл, поканиха ме на сбирка, пратих дъщерята да отиде, почна към тях "уж" работа. Става въпрос за продуктите на Хербалайф. Ходи няколко месеца, ама само дето си загуби времето и парите които внесе - 60 лв. поискаха да се внесат за да започне. И до ден днешен не е видяла от тях някакво заплащане. Така че не се хващайне на въдиците на такива фирми.

  9. #9

    Подразбиране me4ta

    zdraveite priqteli,eto chje otnovo ima mnogo hora koito sa si izpatili ot tazi firma,otnovo me razubedihte da se zahvashtam s tiah.naistina dosega taka i ne razbrah za kakav produkt stava vapros,no i NE ISKAM DA RAZBIRAM.a kolkoto da istinskata rabota se nadqvam skoro da me ogree i moje da vi se pohvaliaaa nqkoi den.
    no nishto ne se znae!!!! :?

  10. #10

    Подразбиране

    Kotaranka, Хербалайф взимат по-малко пари при това ти дават някакъв техен продукт за тази стойност, да не би фирмата да е била Вижън (тя продава хранителни добавки) и те лъжат, че страшно много ще печелиш, че ще вимаш хиляда - две хиляди евро?

  11. #11

    Подразбиране

    In what language, if I may?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •