Показване на 1 до 15 от 190

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Има друг начин-да се сезират съотвтните органи и по посочения телефон да се хване мошеника.Жал ми е за тези женички,които ще се хванат на въдицата на измамника.Нчкъде в нета имаше сайт за точно такива оплаквания.Ама като го забравих

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tsvety Виж мнение
    Не става - тя полицията не си направи труда да спре дори тези животни, които съобщават на хората, че "синът ви, дъщеря ви, племенникът ви ..... и т.н. катастрофира тежко, уби човек, давай пари за откуп..." Хора, които не са се вързали, бяха писали по форумите, че даже и да се свържеш с полицията, да посочиш номера, от който се звъни или да кажеш на полицаите, къде и кога има уговорена среща за откупа, пак им казвали, че нищо не било можело да се направело....
    Да, така е за съжаление. На майка ми точно това и казали. А тя бе готова да се срещне с мошениците само за да ги хванат.

  3. #3

    Подразбиране

    За съжаление на тези срещи не идват мошениците, а някой който са наели през няколко човека преди това и който в повечето случаи не знае за какво става въпрос

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •