Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 190
  1. #136

    Подразбиране

    Получих същото и в интерес на истината не го изтрих веднага. Опитах се да видя откъде идва, но се оказа, че няма такъв сайт с национална лотария. Търсих и в Google без резултат. Не са много читави, но не разбрах и каква им е изгодата. Аз не си дадох адреса и трите имена и съветвам никой да не дава никакви свои данни по никакъв повод.

  2. #137

    Подразбиране

    Точно тази лотария я има,но хората от сайта вече научиха за такиви мошеници и пишат това тук:
    http://www.consumerfraudreporting.or...LotteryOL2.php

  3. #138

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetta Виж мнение
    Точно тази лотария я има,но хората от сайта вече научиха за такиви мошеници и пишат това тук:
    http://www.consumerfraudreporting.or...LotteryOL2.php
    Значи я има тази лотария така ли?А какво трябва да напиша в този сайт?И къде?Извинявам се,че питам така.

  4. #139

    Подразбиране Фирмата в Пловдив

    Аз също като ,всеки ,който иска да получи заплащане за труда си ,отидох във въпросната фирма,само ми представиха документ от Пазарджик ,въпросната "Цвети" дори не си направи труда да си каже фамилията.Много лесен начин за печелене на парички на наш гръб ,сканира на 10 човека и така парички и за наем и за телефони.После започва едно лудо звънене и отговор "акциона мина но гоблена не го харесаха" и така се изтриват ръцете и пак се чака някой като нас да "клъвне".

  5. #140

    Подразбиране

    Според мене такива фирми ще ги има докато има кой да им вярва.Аз също съм званяла на доста,но е достатъчен 1 разговор за да ти стане ясно какви мошенници са.Аз смятам,че една фирма ще печели от продажбата на даден гоблен и няма да иска предварително 3-5 или 30лв.,а камо ли за надомно ушиване повече от цената на гоблена да не говорим,че те трябва да платят авансово за изработката,защото ушиването е дълъг период.Затова ви моля не им се обаждайте за да умрът от глад такива идиоти.

  6. #141

  7. #142

    Подразбиране

    кажи какви условия предлагат и сигурно ще успея да те разубедя(не вярвам на никой който иска нещо предварително дори и 2лв.)не ми се сърди

  8. #143

    Подразбиране

    Права си , и аз така смятам
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  9. #144

    Подразбиране

    Здравейте! Ако имате нужда от помощ обърнете се кам електронна детективска агенция на e-mail: infоrm_еlеktrа@dir.bg ,те имат страхотни методи за откриване на такива измамници ,пак и не искат голямо заплащане (10% от стойността на измамата и то след като свършат работа) поне на мен ми помогнаха.

  10. #145

    Подразбиране

    ... между другото името на детектива е Sir Arthur Conan Doyle ...

  11. #146

    Подразбиране

    Добре, че не разбирам английски и затова ги трия на момента. Между другото съм получавала подобни на холандски струвами се.

  12. #147

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jumper Виж мнение
    а някой опитвал ли е в ибей? мисля да пробвам с нещо малко
    Разгледах ги,но ми се струва,че трябва да си запознат добре иначе може би нещо такова ще свърши работа

  13. #148

  14. #149

    Подразбиране

    Ami az da vi kaja ne sam se oparvala...no imam jelanie da prodam gobleni samo vednaj sam shila po porachka i to na poznat chovek poneje sam v maichinstvo bih mogla da si poshiq ako imam porachka....ako znaete nqkoi seriozen kupuvach...kajete

  15. #150

    Подразбиране продажби

    Реклама:
    Кажете ми някои продал ли е гоблен и къде

Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •