Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 190

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Radi е права да вземем да ги научим да шият, пък моге и да стане нещо добро

  2. #2

    Подразбиране

    Получих същото и в интерес на истината не го изтрих веднага. Опитах се да видя откъде идва, но се оказа, че няма такъв сайт с национална лотария. Търсих и в Google без резултат. Не са много читави, но не разбрах и каква им е изгодата. Аз не си дадох адреса и трите имена и съветвам никой да не дава никакви свои данни по никакъв повод.

  3. #3

    Подразбиране

    Точно тази лотария я има,но хората от сайта вече научиха за такиви мошеници и пишат това тук:
    http://www.consumerfraudreporting.or...LotteryOL2.php

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetta Виж мнение
    Точно тази лотария я има,но хората от сайта вече научиха за такиви мошеници и пишат това тук:
    http://www.consumerfraudreporting.or...LotteryOL2.php
    Значи я има тази лотария така ли?А какво трябва да напиша в този сайт?И къде?Извинявам се,че питам така.

  5. #5

    Подразбиране

    Добре, че не разбирам английски и затова ги трия на момента. Между другото съм получавала подобни на холандски струвами се.

  6. #6

    Подразбиране

    Според мене такива фирми ще ги има докато има кой да им вярва.Аз също съм званяла на доста,но е достатъчен 1 разговор за да ти стане ясно какви мошенници са.Аз смятам,че една фирма ще печели от продажбата на даден гоблен и няма да иска предварително 3-5 или 30лв.,а камо ли за надомно ушиване повече от цената на гоблена да не говорим,че те трябва да платят авансово за изработката,защото ушиването е дълъг период.Затова ви моля не им се обаждайте за да умрът от глад такива идиоти.

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jumper Виж мнение
    а някой опитвал ли е в ибей? мисля да пробвам с нещо малко
    Разгледах ги,но ми се струва,че трябва да си запознат добре иначе може би нещо такова ще свърши работа

  9. #9

    Подразбиране

    кажи какви условия предлагат и сигурно ще успея да те разубедя(не вярвам на никой който иска нещо предварително дори и 2лв.)не ми се сърди

  10. #10

    Подразбиране

    Права си , и аз така смятам
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте! Ако имате нужда от помощ обърнете се кам електронна детективска агенция на e-mail: infоrm_еlеktrа@dir.bg ,те имат страхотни методи за откриване на такива измамници ,пак и не искат голямо заплащане (10% от стойността на измамата и то след като свършат работа) поне на мен ми помогнаха.

  12. #12

    Подразбиране

    ... между другото името на детектива е Sir Arthur Conan Doyle ...

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Ami az da vi kaja ne sam se oparvala...no imam jelanie da prodam gobleni samo vednaj sam shila po porachka i to na poznat chovek poneje sam v maichinstvo bih mogla da si poshiq ako imam porachka....ako znaete nqkoi seriozen kupuvach...kajete

  15. #15

    Подразбиране продажби

    Кажете ми някои продал ли е гоблен и къде

Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •