Страница 6 от 13 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 190
  1. #76

    Подразбиране И мен ме измамиха......

    :twisted: Здравейте всички !!Аз бях измамена от една Софииска фирма.Значи "купуваш"си гоблен от тях и ти дават срок в който трябва да е готов.....Купих си гоблена"Къща на хълма"за цели 200 лв и ми казаха че след три месеца най късно трябва да го предам и те ми връщат парите.Няма да има проблем ако го избродирам и по рано.И ТАКА.......Аз понеже съм домакиня го избродирах за два месеца т. е. бродирах денонощно.Обадих им се и ми казаха да го отнеса за да го оценят.Оцениха го на шестица и ми казаха че клиента ще дойде в България след месец-два и ще ми се обадят...А между другото срока не е бил три а шест месеца....И аз чаках чаках...И в един прекрасен ден им звъннах и какво получих като отговор:"О-О-о ние сме ви търсили на еди коя си дата и после на еди коя си отново сме ви звъняли.И понеже никой не се е обадил клиента се е отказал."Бях сигурна че не са ме търсили но премълчах(защото съм си такава).И какво се оказа че една от датите е НЕДЕЛЯ(а в неделя НЕ работят естествено)
    И така гоблена ми краси хола. :twisted: :twisted: :twisted:
    Забравих да кажа че плащаха на квадратче по 4-5евро.
    ЩОМ БРОДИРАМ НЕ МЕ ВЪЛНУВА НИЩО ДРУГО

  2. #77

    Подразбиране

    Защо не напишеш коя е тази фирма за да не се лъжат и други аз се сещам коя е но за някои други може да е нова.

  3. #78

    Подразбиране измамници с изкупуване на гоблени

    Привет!!!!Не можах да намеря визитката но ще я потърся утре пак.Офиса на фирмата беше над Халите,ако не се лъжа бул.М.Луйза.Но за всеки случай ще проверя................. ако има други пречукани(без извинение)май ще трябва да ги ...Между другото ние сме три гъски заспали
    ЩОМ БРОДИРАМ НЕ МЕ ВЪЛНУВА НИЩО ДРУГО

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000
    Цитат Първоначално написано от Marinera
    Самият гоблен се сканира, поне така ми обясниха. За да се види има ли грешки в него. А аз все още чакам да ми платят, вече минаха 8 месеца, а ми бяха обещали да е още през октомври м.г.
    Според мене няма нужда да чакаш явно са поредните измамници . :?
    Вече не знам какво да мисля, поне не са ми взели никакви пари за нищо, а и ми върнаха гоблена, след като сума ти месеци не можаха да го продадат. Добре поне, че не ми го отнесоха, защото спокойно можеха да го направят. Ама и не се надявам на пари, отдавна вече. :?

  5. #80

    Подразбиране

    o6teee edna izmamena na6ite gobleni pone sa v nas




    svetla findjhikova
    Гост






    Пуснато на: Нед Апр 30, 2006 11:53 am Заглавие: goblen (masajkata)
    prodavam (masajka)na lanarte.izdirvame Bojanka Nedelcheva Kostova,kojato ni vze okolo 20 goblena.tarsim kontakti s drugi izmameni!tel.0887480450_svetla.pazete se ot vaprosnata lichnost!!![img][/img]

  6. #81

    Подразбиране

    :helloЗдравейте .И аз съм една от измамените ,но докато четях във форума поне се успокоих ,че са ме прекарали само 25 лв.И при мен беше така-купувам си гобленчето (а то бе малко-6 на 5 квадратчета ) и след като го ушия ( срока беше 3 месеца)те ще ми заплатят 150 лв.Аз обаче го уших за 3 дни ,защото страшно се нуждаех от пари,и когато се обадих се оказа ,че няма такава фирма( забравих да кажа ,че минаваха по домовете да го предлагат и отделно в "ПОЗВАНЕТЕ-Варна" имаше обява с телефон ,но като се обадиш първо питат за какво става въпрос)
    Затова съветът ми е преди да се хванете на въдицата прегледайте посоченият телефон дали не фигурира и при обявите за -запознанство,продажба на имоти,масажи Защото как може човек хем да предлага работа,хем да урежда запознанство,хем да е брокер на недвижими имоти
    Във Варненския "ПОЗВАНЕТЕ" има много такива обяви с едни и същи импулсни телефони

  7. #82

    Подразбиране

    Знам че много са измамените ,а някой въобще продал ли е гоблен някъде чрез фирма и ако е да напише координатите и

  8. #83

    Подразбиране

    Ц-ц-ц... Дадох преди 2 месеца 140лв за гоблен Червената Икона, за да ми го донесат от таз въпросна софийска фирма..и аз като халтава бързах да ми свърши сесията, за да го завърша по-бъро. :twisted: Как ще кажа на майка не ми е ясно
    Усъмних се в тая фирма още като ми го донесоха, защото УЖ конците трябваше ДМЦ да бъдат, но половината са 100% НЕ-ДМЦ ...
    Бях разбрала, че в Несебър се купували много (най-вероятно от чужденци). Аз миналата година се пробвах на Созопол, но без успех.

  9. #84

    Подразбиране

    Zdraveite,
    az sushto otidoh v PLovdivskata firma predi 3 meseca. Obadih se predvaritelno na GSM:0898237726, ugovorih si 4as i na drugiq den zanesoh goblenite mi.Gospojata tam gi pregleda i me posuvetva da gi predloja za Germaniq, tui kato izrabotkata im bila otli4na i ne si zaslujavalo da gi dam n gospodia oito idva ot Turciq , za6toto cenata padala dvoino.Az su6o imah golqma nujda ot pari , no tq me uspokoi 4e se 4akalo okolo 2 meseca.Re6ih da q poslu6am i 4akam ve4e 3-ti mesec. Sled 2-riq mesec razbrah , 4e moga da 4akam mnogo dulgo, za6tova re6ih da gi prodam na tur4ina .Obajdam se vsqka sedmica da proverqvam dali e do6ul , no mi se otogovarq 4e go nqma o6te , 6efa su6to go nqma i ne mogat da mi kajat ni6to, da se obadq otnovo drugata sedmica.Neznam kakvo da mislq, izmammna li e firmata ili prosto 4akaneto e dulgo, za6toto puk mi kazaha 4e sa prodali edin goblen ot fevruari minalata godina.Za skaniraneto i na men mi vzeha po 3 lv. na goblen. Skaniranite gobleni se slagat na diskteti i se pra6tat za Germaniq, okolo 25 4islo se vru6tat disketi s goblenite, koito 6te budat kupeni, kato jenite tuk (dokolkoto znam sa 2 na broi) obrabotvat informaciqta i sled tova kato im se obadi6 ti kazvat kakvo e prodadeno.Na men mi izdiktuvaha predniq put vsi4ki prodadeni gobleni i imenata na jenite ,koito sa gi zanesli.TOva ot edna strana me uspokoi, 4e firmata ne e falshiva, no ot druga strana kato 4e li organizaciqta malko lipsva i ne6to kato 4e li ne e suvsem nared.Ne razbiram za6to klientite, trqbva za zvunqt kato poburkani , kato ni6to ne im pre4i te da se svurzvat s tqh , kogato prodadat goblenite im.Men li4no bi me draznilo telefona mi da zvunni postoqnno.Prez denq pove4eto puti mi izklu4vat telefona, kato jenata s koqto ponqkoga uspqvam da se svurja , mi kaza ako ne mi vdiga prez denq da zvunq sled 18 4asa. I taka az uporito produljavm da gi pritesnqvam s nadejdata da mi proraboti kusmeta.

  10. #85

  11. #86

    Подразбиране

    Zdravei smyrna, ednata jena se kazva Cvetelina ,sigurna sum za6toto ediniq put kato se obajdah, vdigna nqkakvo dete i to mi kaza "Cvetelinav momenta e zaeta". Drugata ne si spomnqm 4estno kazano, no mi se vurti ne6to v glavata kato Rosica.

  12. #87

    Подразбиране

    az li4no se vidyah s cvetlina abe da ti kaja napravo vsi4ko e izmama :twisted: zabravih ot kade byah namerila nein telefon obadih ise 4ak ot tursia imi kaza da i pratya goblenite po tel. ya popitah dali iska pAri kaza :? ne (spored men koyto iska pari e izmamnik) iaz igi izpatih po edin poznat tya taka go ubedila 4e poznatiya mi kaza po tel. 4e e zdrav kupuva4 i vzela pari ot nego za skanirane katomi kaza tova i az se usamnih obadih i se pak :twisted: i tya taka ubeditelno govori daje mi kaza ela da se vidim i az razbira se vzeh kufara i hayde v Plovdiv 4ak ot iZMiR da se zapoznaya s neya i me ubedi pak no vinagi si imah ?na glavata i taka da ne vi dotegna 6te gaja samo 4e ot 3 GODini 4akam da mi PRODAVA GOBLENYTE ot 1 godina ne i se obajdam 6toto mi omrazna da 4uvam 4e tur4ina(t.e.kyurdina)ne e do6al o6te . s edna duma İZMAMNiTSA :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

  13. #88

    Подразбиране

    Potresena sum ,napravo ne mi se vqrva 4e v cqla Bulgaria nqma nito edna istinska firma

  14. #89

    Подразбиране

    В България колкото и да е жалко има само мошенници които "копуват гоблени" а ние сме наивни и им вярваме.

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз лично не мога да се разделя с нито един от гоблените си,все пак сме се трудили върху тях не 2 или 3 дена.
    За съжеление за продажда на гоблени в България не може да се говори,защото никой не ги купува.

Страница 6 от 13 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •