Страница 7 от 13 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 190
  1. #91

    Подразбиране мошиници

    Цитат Първоначално написано от veni_3000 Виж мнение
    Защо не напишеш коя е тази фирма за да не се лъжат и други аз се сещам коя е но за някои други може да е нова.
    Здравейте, и аз бях измамена от фирмата с адрес бул. "Мария Луиза" №21, тъй като за съжаление открих този форум едва тази нощ, а след дълги перипетии подписах договор за ушиване на гоблен вчера /то пък един договор фирмата е без Данъчен номер и Булстат/ . Въпреки всичко това се принудих да го подпиша защото им бях дала капаро без всякакъв документ.
    Явно само писането във форума не може да спре тези мошеници. Ако има и други измамени нека ми пишат на адрес velin21@mail.bg

  2. #92

    Подразбиране

    snhadjip, добре дошла при нас,
    защо не се обадиш на телефона за защита на потребителите?

    КЪМ ВСИЧКИ СЪФОРУМЦИ:
    На цената на един градски разговор на тел. 070011122 може да сигнализирате за нарушения на търговци!

    Комисията по търговия и защита на потребителите откри “горещ телефон” 070011122 за гражданите. На цената на един градски разговор, при обаждане от цялата страна, потребителите ще могат да получат съвети и информация и да сигнализират за нарушения на търговците.
    Продължават да работят и телефоните, на които досега гражданите можеха да търсят съдействие от експертите на комисията. Те са: 02/980 25 24 – за сигнали; 02/933 05 52 –за сигнали и съвети по Закона за туризма; 02/986 25 03 – сигнали, съвети по Закона за защита на потребителите и правилата за търговия. Телефонът беше открит на 15 март по случай Световния ден на потребителите.

  3. #93

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    snhadjip, добре дошла при нас,
    защо не се обадиш на телефона за защита на потребителите?

    КЪМ ВСИЧКИ СЪФОРУМЦИ:
    На цената на един градски разговор на тел. 070011122 може да сигнализирате за нарушения на търговци!

    Комисията по търговия и защита на потребителите откри “горещ телефон” 070011122 за гражданите. На цената на един градски разговор, при обаждане от цялата страна, потребителите ще могат да получат съвети и информация и да сигнализират за нарушения на търговците.
    Продължават да работят и телефоните, на които досега гражданите можеха да търсят съдействие от експертите на комисията. Те са: 02/980 25 24 – за сигнали; 02/933 05 52 –за сигнали и съвети по Закона за туризма; 02/986 25 03 – сигнали, съвети по Закона за защита на потребителите и правилата за търговия. Телефонът беше открит на 15 март по случай Световния ден на потребителите.
    Благодаря ти за съвета. От чудене какво да правя седнах и в момента пиша писмо до "Господари на ефира" макар и само да се разтоваря.

  4. #94

    Подразбиране мошеници, фирми фантоми

    Здравейте момичета,

    Миналата седмица писах във форума как и мен са ме измамили с ушиване на гоблен срещу заплащане от Софийска фирма с адрес на бул. “Мария Луиза” №21 и тъй като бях много разстроена и ядосана от безсилието си /знам че ме лъжат и не мога да направя нищо/ писах до “Господари на ефира” и им разказах моята история. В писмото също така споменах че не съм единствената пострадала.
    За моя най- голяма изненада днес 25.09.2006 год. ми се обадиха от предаването, казаха че тази тема ги е заинтересувала и искат да я проучат. Разказах им за минорното настроение по този въпрос във форума / че нищо не може да се направи/, но те са сигурни че може- стига с въпроса да се заемат “Господарите на ефира”. Помолиха ме да опитам да се свържа с вас, да Ви кажа за интереса им към тази тема и ако имате желание да посочите някакви координати за връзка /за да могат да се свържат с други хора пострадали от измамници и фирми фантоми в областта на гобленарството/.
    Мисля че това ни дава шанс поне малко да притесним господата които живеят спокойно на чужд /наш/ гръб.Не трябва да се срамуваме от това , че сме искали с честен труд да позакърпим семейният бюджет , а вместо това той е изтънял.
    Ще Ви бъда много благодарна ако се отзовете на поканата , дадете някакъв телефон за връзка и споделите Вашите проблеми с измамниците.
    Моят електронен адрес е: velin21@mail.bg, а също така можете да се свържете и чрез форума – snhadjip.
    Предварително Ви благодаря.

    Поздрави snhadjip: thumbup:

    PS: От “Господари на ефира” ми казаха че ще се обадят отново в сряда 27.09.2006 год.

  5. #95

    Подразбиране

    Имам една колежка , която изгоря с 250 лв - закупи Кралсото езеро , за да го шие , след което щяха да и го изкупят , ще я питам дали пази координатите и ще ги дам във форума
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  6. #96

    Подразбиране мошеници, фирми фантоми

    Мили момичета, сигурно не съм се изразила достатъчно ясно. От екипа на "Господари на ефира" молят за координатите и на други хора пострадали от измами с гоблени.
    Ще Ви бъда много благодарна ако ми изпратите някакъв телефон за връзка /който ще им предам/ за да споделите с тях Вашите проблеми с измамниците.
    Моят електронен адрес е: velin21@mail.bg, а също така можете да се свържете и чрез форума – snhadjip.
    Предварително Ви благодаря.

  7. #97

    Подразбиране

    Hilyadi blagodarnotsi za postapkata vi ..

    a eto i
    Vasil Boyanov Vasilev
    gr.Sofia
    pk 1000
    bul Maria Luiza
    no:21 et:5
    tel:02 9871486
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  8. #98

    Подразбиране

    Здравей Цвети, нека ти разкажа на теб и на всички други за въпросната фирма от Пловдив.Ти говориш за няколко месеца, а аз за повече от година. Педи повече от 1г. /не помня как се сдобих с този GSM,който цитираш и ти/ се обадих, насрочиха ми ден и час, взех си гоблените и отидох в Пловдив.Там ме посрещна същата Цветелина /Цвети/, оцени ми работите, показа ми и др., които бяха вече купени от фирмата и аз трябваше да избирам кои гоблени да ми сканира, защото цената беше не 3лв. на гоблен, а 3лв. на формат А4, което много ме затрудни. Посъветвана любезно кои в момента се търсят, аз успях да избера няколко. След няколко месеца се срещнах и стурчина, който между другото е бел тук и тази събота, но не ми взе нищо, обеща, че следващият път, след 1 мес. ,когато дойде, ще вземе, но от тогава мина повече от година и досега нищо. Всеки път, когато се обада, а това в началото беше по-често, а сега през няколко месеца, "се изкупували гоблени", но все такива, каквито аз нямам. Аз все още чакам да се обадат, макар, че вече не вярвам, че това ще стане някога. Така, че не мисли, че няколко месеца са много време...
    За колко фирмени случки мога да разкажа за тези близо15г., за които си търся фирма за гоблените....Много са наистина........Та няколко месеца не са нищо, бъди търпелива, нямаш друг избор.

  9. #99

    Подразбиране

    Momi4eta, nqkoi izopshto prodal li e neshto na firmata ot Plovdiv?

  10. #100

    Подразбиране

    nqkoi prodal li e neshto na firmata ot Plovdiv

  11. #101

    Подразбиране

    Здравейте, много моля, ако някой разполага със схемата на св. Георги, да ми я изпрати. Ще му бъда много благодарна. А що се отнася до фирмата от Пловдив, аз ходих преди един месец. Взе ми по 3 лв за сканиране на гоблените за Германия, а за турчина каза, че като дойде ще ми се обади. Но като разбрах, че някои чакат вече години, изгубих надежда.

  12. #102

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdakoewa Виж мнение
    Здравейте, много моля, ако някой разполага със схемата на св. Георги, да ми я изпрати. Ще му бъда много благодарна. А що се отнася до фирмата от Пловдив, аз ходих преди един месец. Взе ми по 3 лв за сканиране на гоблените за Германия, а за турчина каза, че като дойде ще ми се обади. Но като разбрах, че някои чакат вече години, изгубих надежда.
    За схемата на св.Георги най- добре да я потърсиш в форума Безплатни схеми там имама тема за търсещите гоблени.

  13. #103

    Подразбиране

    Здравете! Искам да попитам дали някой е продавал гоблен чрез сайта gobelinsandtapestries.netfirm.com? Аз прочетох условията и ми се сториха приемливи. Продажбите се осъществяват с хора от чужбина и разплащането е с Western Union. Правят ти собствен сайт с най-малко три гоблена - това е минимума. Ако някой знае нещо от собствен опит, нека го сподели. Благодаря предварително.

  14. #104

    Подразбиране

    Скъпа съмнявам се че ще ти продадат гоблен по добре си използвай паричките които ти искат за нещо по смислено.Е все пак ти сама решаваш какво да правиш но ако случайно "продадат "някой твой гоблен свирни и на нас.Между другото нашите администратори ни направиха безплатен сайт ,там също може да си предложиш гоблените .

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз също не бих се хванала!Мисли трезво
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

Страница 7 от 13 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •