Страница 1 от 13 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 190
  1. #1

    Подразбиране Измамници "купувщи гоблени"

    paky за госпожата от Пловдив не съм сигурна дали лъже понеже Пенка незнаеше със сигорност дали става въпрос за същата GSM: 0898237726, ако някой има повече информация да каже. А пък в момента има едни импулсни тел:0881343316 ,0881343329 първите цифри са еднакви само последните са различни просто не им се обаждайте те печелят на наш гръб.

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря veni_3000, че чакам ако някой друг има информация за фирмата от Пловдив да каже.
    А що се отнася до другите те в обявите пишат следните телефони: 0886475902, 0888969741, 0898470324 - на тези телефони има записани съобщения че трябва да се обадиме на следните телефони: 0881343295, 0881343292, 0881343329, 0881343316, 0881343314 - на тях отговарят г-жа Станева и г-жа Миланова и спред мен и двете са измамнички.
    Не им се обаждайте - не си струва!

  3. #3

    Подразбиране

    Според мен всички тези фирми които дават само някакъв мобилен телефо / стационарния много лесно може да се проследи на кой е на кой адрес на коя фирма и др./ са мошенници от най-долна класа
    Като се замисли човек ще разбере че нормална фирма с нормална дейност ще има офис ще има адрес няма да ги е страх да се покажат ще канят клиентите си да говорят лично ще поизкат да погледнат какво им предлагаме качествена изработка ли е и други такива. А на практика какво се случва има един мобилен телефон на който гледат да да държат човек колкото се може повече и ми се крият като мишки в трици. На всеки трябва да му стане ясно че нещо не е читаво.

  4. #4

    Подразбиране

    Служителката от Пловдивската фирма с GSM 0898237726 и e-mail: tsetse_@abv.bg ми обясни че те не ходели при клиентите, а ние трябвало да отидем при тях, каза също един-два дни преди да отидем да се обадим да запишем час, защото не приемали без предварителна уговорка. Но вече не вярвам на такива като тях за това бих желала да ги проуча преди да предприема нещо. Притеснявам се да отида с гоблен от типа на "Веселите музиканти" без имам гаранция че хората са сериозни.
    А от това което прочетох в този и други форуми се съмнявам дали изобщо нещо ще излезе.

  5. #5

    Подразбиране DA

    Привет на всички,
    искам да споделя своя опит с пловдивската фирма.
    Наистина трябва да се отиди на място при тях - жената сканира гоблените, вижда какво е качеството и ги връща, не ги задържа при сбе си.До колкото разбрах гоблените се предлагат на куповачите , ако има такива :? , на търг, и ако някой ги хареса добре, ако ли не..... чакаш докато ти харесат гоблена...
    И търсят по-нетрадиционни гоблени... нещо по-оригинално, например като холандските гоблени, където панамата е оцветена....
    Такива ми ти работи...
    Аз все още чакам...ама моите са икони...хората явно са им се наситили...

  6. #6

    Подразбиране

    Първо добре дошла в форума Дано да ти купи гоблените ,но малко се съмнявам щом ще чакаш да ги продава на търг или незнам си как за мене означава че е поредната мошенничка.Извинявай ама колко пари взима за сканирането и за да ти продаде гоблена :?

  7. #7

    Подразбиране &)

    Ами безплатно е.... нищо не взема...


    между другото каза че ги продава в Турция и Германия...и изискванията са явно различни...

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте,
    Сканирането не е безплатно - струва 30 лева и после чакаш.
    Вече знам от опит. Но има шанс да се продаде гоблен, защото фирмата не е "менте".

  9. #9

    Подразбиране

    Paky, знаеш ли дали фирмата досега има осъществена продажба?
    или просто си събира по 30 лева за сканиране...

  10. #10

    Подразбиране

    Оказа се че собственичката е позната на сестрата на стринка ми, която живее в Пловдив. Доколкото разбрах има осъществени продажби.
    Но риск има винаги!

  11. #11

    Подразбиране

    Това е добре!
    Paky желая ти успех! :wink:

  12. #12

    Подразбиране

    Благодаря flame.
    Ако има развитие ще напиша във форума, защото смятам, че ако фирмата е "менте" хората трябва да знаят.

  13. #13

    Подразбиране

    Пожелавам ти успех дано успееш
    че стига стези мошеници

  14. #14

    Подразбиране

    И аз желая успех.Редно е на 1000 поне 1 честен да има
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    и аз се надявам най-искренно, да се окажат "не мошенници", все пак не може всичко да е измама, все трябва да има и честни хора

Страница 1 от 13 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •