Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 190
  1. #151

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от palomita25 Виж мнение
    Кажете ми някои продал ли е гоблен и къде

  2. #152

    Подразбиране

    Имам същшя въпрос - продал ли е някой гоблен чрез Гобленар.ком . Кажете ми , защото се регистрирах , но ми искат смс 1,20.Да не е нещо лъжа

  3. #153

    Подразбиране

    Не, не е лъжа.Пращаш си sms-а, получаваш от тях отговор и си качваш гоблена.Това не значи, че съм продала нещо.Дано ти "повлечеш крак", както се казва, та след теб и другите.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  4. #154

    Подразбиране

    здравейте.не ме познавате но и аз имам същият въпрос:някой все пак продал ли е гоблен?

  5. #155

    Cool

    здравейте.не ме познавате но и аз имам същият въпрос:някой все пак продал ли е гоблен?http://www.goblenite.org/images/smilies/t_shame.gif

  6. #156

    Подразбиране

    За сега мисля,че никой не е продал.Ако беше със сигурност щяхме да разберем първи


  7. #157

    Подразбиране

    Преди доста ввреме се регистрирах в този сайт, за да продам и аз нещо - тогава все още не искаха sms. наскоро, когато реших пак да кача нещо с голямо разочарование открих, че трябва да се изпрати SMS - уж за някаква защита.....Толкова време - нищо не се случи, дори си бях сложила и за изработване по поръчка на гоблен, мартеници, накити от маниста, но трябва да ви кажа, че нищоооооооо. Ако бях продала нещо разбира се, че най-напред с вас щях да го споделя, но сега с тези sms -и, ако трябва да си качвам гоблените, щше се разоря, а и освен това понеже знам, че нищо няма да стане, реших, че вече няма смисъл да се охарчвам.
    Това е от мен!

  8. #158

    Подразбиране a

    Аз също от две години насам ,съм качила картинки на някои от гоблените си,в различни сайтове,но или няма интерес точно към тези гоблени,или никой не купува.Склонна съм да вярвам,че не се продават,това е само мит,защото питах и други хора ,но отговорите винаги бяха еднозначни-(НЕ!).Така,че отдавна се отказах да си мечтая да изкарам пари по този начин.Сега вече шия само за удоволствие и вече сърце не ми дава да си помисля да продавам,като си знам колко нощи не съм спала,за да шия.Както се казва ,узрях за истината!

  9. #159

    Подразбиране

    Аз също още когато пуснаха борсата за продажба на гоблени съм сложила няколко снимки и до скоро тайнично се надявах............ но уви. Тя надеждата нали умирала последна но моята май отдавна я няма. Сега шия само за себе си и не се надявам на нищо освет, че ще красят моя дом. Но ако стане нещо, вие първи ще разберете

  10. #160

    Cool

    Здравеите отново.Дано не съм ви досадила с въпросите си,но надявам се разбирате че аз имам от скоро интернет и все още съм нова така да се каже.А що се отнася до гоблените,обожавам да шия. Като се ровех насам натам из интернет попаднах на реклама за наемане на гобленарки и се регистрирах.Някой да ли знае повече за това и дали наистина наемат хора за професионални гобленарки?

  11. #161

    Подразбиране

    E това е нещо ново я кажи къде ги наемат тия гобленарки да ги разобличим и тия поредни мошенници.Ащо се отнася до продажба на гоблен и аз отдавна съм спряла да се надявам че би станало нещо.

  12. #162

    Подразбиране Т

    Тая работа със наемането е същата,като с продажбите,защото от труда,като извадиш цената на гоблена,получаваш чисто това,което би си поискал за готовата изработка на изделието..И се получава омагьосан кръг.Аз лично нямам намерение да си бода очите за тоя дето духа!Не бих позволила на някой готованец да ми оценява труда и да се подиграва на безценица с мен!!!За това смея да твърдя,че ако някой ще купи готово ушит гоблен,същият този може и да си поръча да му ушият по желание,но цената тогава дори би се качила,защото няма да си го избереш ти и да го шиеш с мерак,а ще го изработваш по задължение!Та къде е смисъла в цялата тази работа?Предлагат се от качественни по-качественни гоблени,но купувачи-НЯМА!

  13. #163

    Подразбиране

    Съгласна съм с тебе и аз отдавна се отказах да продавам гоблени но много ме е яд че има все още разни мошенници които искат да печелят на чужд гръб исках да разбера кои са те и как по точно ти дават гоблен за шиене за да не изгорят още хора защото може и да не им платят аз поне по този начин си уших Веселите музиканти/естествено дадох пари да го купяи то достатъчно/ и в един момент фирмата изчезна и аз си останах с гоблена а имаше и още много хора от цялата страна.И не виждам нищо лошо да се пита в форума дали някой не е изгорял от дадена фирма.

  14. #164

    Подразбиране a

    Така е Вени!В сивия сектор,винаги рискуваш да загубиш!Ако имаше договор,можеше да си потърсиш правата на законно наета бродировачка,но се съмнявам,че и тогава щеше да намериш справедливост,защото в нашата държава е доказано,че"За кокошка-няма прошка,За милиони-няма закони!"

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Вени_3000, предполагам даже, че си платила повече за "Веселите музиканти" като "застраховка", че няма да се отметнеш, отколкото ако си беше купила готова комплектовка от някой магазин. И аз съм се сблъсквала с такава фирма и си бях изчислила разходите - не се лъжете от такива обяви, първо пресметнете и ще видите, че сумите, които искат са много по-високи от цените на същия гоблен, купен от магазин.

Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •