Страница 12 от 13 ПърваПърва ... 210111213 ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 190
  1. #166

    Cool

    И аз преди години попаднах на една Софийска фирма от която ми остана за спомен "Иконата на Владимир"(срещу скромната сума от 50 лв).Кагато я уших се обадих а те ми излязаха с номера,че имало срок от един месец,и че ми били звъняли когато този срок минал.А аз по това време бях безработна и си бях в къщи.След това ми казаха,че ме вклучват отново и да чакам да ми се обадят.И до ден днешен чакам.А що се отнася до страницата където наемат гобленарки ето я:http://www.goblenar.com/

  2. #167

    Подразбиране

    Не наемат гобленарки аз съм се регистрирала там от както е пуснат сайта тогава все още беше безплатен.

  3. #168

    Подразбиране

    И аз съм се регистрилала в началото, но досега нищо


  4. #169

    Подразбиране firma avita

    Zdraveite!
    Nqkoi 6il li e komplektovki na firma avita gr Burgas.
    Na men specialno mnogo mi haresvat. Tarsq kontakt s tqh.

  5. #170

    Подразбиране

    не,дори за пръв път чувам за такава фирма,имат ли сайт да погледна какво предлагат

  6. #171

    Подразбиране

    Фирмата е Бургаска поне от там преди 5 години купих Пътя към църквата, но сега нямам път натам и незнам съществува ли тази фирма и как да си поръчам гоблен при тях.

  7. #172

    Подразбиране

    В Бургас са на Ал. Велики срещу Хеброс Банк 0888 225353

  8. #173

    Angry Една фирма от мошенници

    Здравейте,
    ако темата не и е тък мястото, не се колебайте - нека модераторите да я изтрият ако преценят.
    Става въпрос за тези който си търсят работа- не кандидатствайте във фирма "Спиид Логистик" ! Всеки който се интересува да погледне каква дискусия се води в този форум!

    http://www.karieri.bg/forum/job.php?...&view=1&sort=0
    "Не живей в миналото, не мечтай за бъдещето, концентрирай се върху настоящия момент!"

  9. #174

    Подразбиране

    Здравейте1Някой шил ли е комплектовани гоблени на фирма "Ивания" и доволен ли е?

  10. #175

    Подразбиране измама

    Здравейте,Днес попаднах на обява във вестник Бизнес поща ,за шиене на гоблени .Даден е само телефон.Обадих се и един мъж ми обясни че плаща по 7 евро на квадрат,комплектовките идвали от чужбина стрували 300 лири ,но не ги заплащаш ти,срока за ушиване на гоблена е една година.Нооо имало малка подробност -за да преценят как шиеш трябва да купиш малко гобленче-30 лева и ако те одобрят след ушиването сключват договор с теб.Попитах това фирма ли е-казаха ми не ,частно лице -Мариан Стойчев ,като тези 30 лв се изпращат по пощата до поискване на негово име и той ще изпрати после малкия гоблен.Телефона на този човек е 0894288179.Според мен това е измама,затова питам.Предложих да покажа лично нещо от мен ушито за да прецени ,но той каза не-трябвало да е този малък гоблен който ще си купя,така че май просто търси как да си продаде комплектовките.Не изключвам вероятност и да не е измама ,ако някой е работил с този човек ,моля ви кажете.
    Редактирано от arrow : 26.09.2010 в 22:22.

  11. #176

    Подразбиране

    Според мен дори ще пиеш една студена вода за 30лв. Защо не попиташ господина не може ли да ти го прати с наложен платеж, за да си сигурна, че ще получиш гобленчето. Мисля, че ще ти откаже или направо ще ти затвори телефона.
    e-mail: margo_f@abv.bg
    Skype: margotof

  12. #177

    Подразбиране

    А като за капак му поискай и касова бележка за комплекта от 30 лв.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  13. #178

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от arrow Виж мнение
    Здравейте,Днес попаднах на обява във вестник Бизнес поща ,за шиене на гоблени .Даден е само телефон.Обадих се и един мъж ми обясни че плаща по 7 евро на квадрат,комплектовките идвали от чужбина стрували 300 лири ,но не ги заплащаш ти,срока за ушиване на гоблена е една година.Нооо имало малка подробност -за да преценят как шиеш трябва да купиш малко гобленче-30 лева и ако те одобрят след ушиването сключват договор с теб.Попитах това фирма ли е-казаха ми не ,частно лице -Мариан Стойчев ,като тези 30 лв се изпращат по пощата до поискване на негово име и той ще изпрати после малкия гоблен.Телефона на този човек е 0894288179.Според мен това е измама,затова питам.Предложих да покажа лично нещо от мен ушито за да прецени ,но той каза не-трябвало да е този малък гоблен който ще си купя,така че май просто търси как да си продаде комплектовките.Не изключвам вероятност и да не е измама ,ако някой е работил с този човек ,моля ви кажете.
    Ох. лелеее, направо ме засърбяха ръчичките да се обадя. Но първо ще потърся някоя занова наредба, с която още по телефона да го сплаша
    Ти не си се вързала, ама колко лелки които са на зор ще се увътрят ?!
    За такива само


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #179

    Подразбиране

    И на мене ми прилича на измама , по 30 лв от всички , които се заинтересуват - не е малко .А това време на безпаричие и безработица - ще има излъгани
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Има друг начин-да се сезират съотвтните органи и по посочения телефон да се хване мошеника.Жал ми е за тези женички,които ще се хванат на въдицата на измамника.Нчкъде в нета имаше сайт за точно такива оплаквания.Ама като го забравих

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 12 от 13 ПърваПърва ... 210111213 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •