Страница 13 от 13 ПърваПърва ... 3111213
Показване на 181 до 190 от 190
  1. #181

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tsvety Виж мнение
    Не става - тя полицията не си направи труда да спре дори тези животни, които съобщават на хората, че "синът ви, дъщеря ви, племенникът ви ..... и т.н. катастрофира тежко, уби човек, давай пари за откуп..." Хора, които не са се вързали, бяха писали по форумите, че даже и да се свържеш с полицията, да посочиш номера, от който се звъни или да кажеш на полицаите, къде и кога има уговорена среща за откупа, пак им казвали, че нищо не било можело да се направело....
    Да, така е за съжаление. На майка ми точно това и казали. А тя бе готова да се срещне с мошениците само за да ги хванат.

  2. #182

    Подразбиране

    За съжаление на тези срещи не идват мошениците, а някой който са наели през няколко човека преди това и който в повечето случаи не знае за какво става въпрос

  3. #183

    Подразбиране

    Преди 3-4 месеца късно вечерта и на нас ни се случи подобно обаждане, но за щастие децата ми бяха в къщи. Не реагирах "остро" на обаждането с наругаване на този който се помъчи да ни изнуди. Естественно веднага се обадихме на полицията ......и като започна едно ....елате /в 21,30ч/ да опишете в жалба това което ви се е случило и ние ще вземем някакви мерки. Онези пак се обаждат и настояват да им се предаде колкото може повече пари за да не се раздухат нещата около катастрофата.... и ние пак звъним в полицията и им обясняваме какво пак е станало ........но НЕ. Докато не дойдете лично да подадете жалба не може нищо да се направи.....И друг път сме звънели в полицията защото живеем по парка и като стане Коледа цели тумби с цигани осичат и без това оредялата борова горичка ......но отново НИЩО - обадете се в Гроското, от там казват обадете се в полицията .....

  4. #184

    Подразбиране Гоблени "Рисунки с игла"

    Здравейте момичета днес в Пловдив едно малко магазинче за гоблени видях комплектовки на фирма "Рисунки с игла" бяха в сравнително луксозни кутии доста по-добри от тези на Милена Стил .Възмоти ме цената на този гоблен http://radikal.ru/F/s004.radikal.ru/...3ee07.jpg.html комплектован с ДМЦ 8 цвята и понеже наскоро го ших имам спомен че черното и бялото бяха по 2 броя.Та за 10 бр. ДМЦ едно малко парче панама с рамери 11Х14 квадратчета заедно с резервите и цената на това удоволствие беше 36 лв. при положение че схемата е публикувана в сп.Галерия Бродерия.И така напълно съм потресена при стойност не повече от 10 лв хората по колко пари изкарват на гърба на хора без достъп до интернет .....
    Зад облаците небето винаги е синьо!!!

  5. #185

    Smile

    pepincetyyy, я кажи кой е този магазин...........

  6. #186

    Подразбиране

    На централна гара до бившия магазин Перла и в интерес на истината само за там знам че продават ДМЦ на 0.85 ст.
    Зад облаците небето винаги е синьо!!!

  7. #187

    Smile

    При бабата както си го знаем магазина.
    При нея има от отдавна едни червени луксозни кутии на "страхотни" цени - когато съм питала ми каза, че това са АВТОРСКИ РАЗРАБОТКИ на някаква дама. но лично аз не видях от наличното нещо оригинално - всичко е на някой друг - комплектовано от нея и облечено луксозно, на дизайнерката имам в предвид, не на бабата

  8. #188

    Подразбиране

    В днешно време мошеници много, само на сигурни хора продавайте!

  9. #189

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepincetyyy Виж мнение
    Здравейте момичета днес в Пловдив едно малко магазинче за гоблени видях комплектовки на фирма "Рисунки с игла" бяха в сравнително луксозни кутии доста по-добри от тези на Милена Стил .Възмоти ме цената на този гоблен http://radikal.ru/F/s004.radikal.ru/...3ee07.jpg.html комплектован с ДМЦ 8 цвята и понеже наскоро го ших имам спомен че черното и бялото бяха по 2 броя.Та за 10 бр. ДМЦ едно малко парче панама с рамери 11Х14 квадратчета заедно с резервите и цената на това удоволствие беше 36 лв. при положение че схемата е публикувана в сп.Галерия Бродерия.И така напълно съм потресена при стойност не повече от 10 лв хората по колко пари изкарват на гърба на хора без достъп до интернет .....

    "Ma`lova`ni` jehlou" / Мааловаании йехлоу/ е името на чешко списание за бродерия,т.е. и името Рисунки с игла не е оригинално..какво да говорим за гоблените. И аз съм ги виждала във въпросното магазинче. Но, когато някой си шие сам вкъщи и не е чувал за форума, за Дименшънс, Вервако и др. фирми..тези гоблени могат и да му се сторят оригинални..печелят си хората на гърба на някой друг...

  10. #190

    Подразбиране

    Реклама:
    Не знам дали това е подходящата тема, но много се нервирах, че фирма си позволява да предлага за продажба схеми, които дизайнерът е пуснал за свободно разпространение. Всеки втори решава, че може да изкарва пари на чужд гръб.Не смятам, че е редно.
    Няма да дам линк към виртуалния магазин, който ме "впечатли". Ще дам линк към старницата на дизайнерката, от където могат да се изтеглят схемите и:

    Ето тук са картинките от всичките и постове в "осинка: - та

    http://club.osinka.ru/images.php?sea...ylisha&start=0

    Това е страницата и в gallery.ru , от където може да си изтеглите схеми:

    http://jylisha.gallery.ru/?p=albums&parent=jYOS

    А тук може да видите ушити вече гоблени по нейни схеми:

    http://jylisha.gallery.ru/watch?a=J4V-jYPd

Страница 13 от 13 ПърваПърва ... 3111213

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •