Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 190
  1. #16

    Подразбиране

    Благодаря на васички за добрите пожелания, аз също се надявам да не са мошенници заради стринка ми.

  2. #17

    Подразбиране

    Да си призная нещо се обърках pakpak казва че не се плаща нищо ,а paky че се плаща. Данеби да говорите за две различни фирми, защото не мога да си обясня как на едната госпожа ще вземат пари а на другата не,те да не действат по някакъв ибирателен начин/ примерно десетия не плаща/ :? да си призная тая работа не ми харесва но дано да греша , защото и аз много бих искала да има поне една сериозна фирма на нашия пазар.

  3. #18

    Подразбиране

    Тази фирма за която говоря аз е взела 30 лева за сканиране на 3 гоблена. Стринка ми се срещна с хората от фирмата преди една седмица.

  4. #19

    Подразбиране 2

    :?
    Кото прочетох този отговор страшно се учудих. По-горе написах че нищо не се плаща..и наистина си мислих, че е така, защото сина ми носи гоблените в Пловдив и нищо не ми спомена за плащане....Току що говорих с него.Оказа че се наистина се плаща..... имам и касова бележка за това. Жалко че нямам скенер да я сканирам и за да я видите... За един гоблен взема 3 лева, а не 30 лева.

  5. #20

    Подразбиране

    Мале ама аз съвсем се обърках ,Пенка и тя каза че взема по 30 лв. pakpak да не би твоя син да не ти казал за тия пари :?

  6. #21

    Подразбиране

    Работата май все повече се обърква .

  7. #22

    Подразбиране

    Как няма да ми каже, та това са 30 лева все пак, а не ми е казал за 3-то лева, защото- цитирам- " беше някаква дребна сума, бележката е при гоблена". И така намерих въпросната бележка....
    На нея пише името на гоблена и сумата от 3 лева за сканиране. В най-скоро време ще я сканирам и ще трябва да ми кажете къде и да я сложа за за я видите с очите си....

  8. #23

    Подразбиране

    Аз пък не вярвам на нито една фирма,
    мисля че всички са мошеници и само ни взимат парите за сканиране и снимане.
    Според мен 30 лева е безумна цена за такава услуга

  9. #24

    Подразбиране

    pakpak ти сякаш се обиди няма нужда да ни показваш касов бон никой не е казал че ни лъжеш , извинявай много ако с нещо сме те обидили но твоето мнение е също много важно.Ние просто си разсъждаваме защо госпожата взема различни суми ,нали затова отворихме темата да си казва всеки мнението , защото например аз съм от Добрич и не мога веднага да отида до Плвдив ,затова попитах дали някой е чувал за въпросната госпожа, и да си призная честно за себе си получих отговор дано и другите да са разбрали за какво става въпрос.А пък може и да греша отговора ще оставим за блиското бъдеще . [/b][/i][/url][/list][/list][/code][/quote][/u]

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Радос
    Аз пък не вярвам на нито една фирма,
    мисля че всички са мошеници и само ни взимат парите за сканиране и снимане.
    Според мен 30 лева е безумна цена за такава услуга
    Според мен също 30 лева са много за сканиране, особено след като стринка ми ми обясни каква е процедурата - елементарна, процедура която можем сами да направим в къщи.

  11. #26

    Подразбиране

    До колкото знам за около минута трае цялата процедура,
    слагат гоблена на една маса и с един цифров фотоапарат
    му правят няколко снимки и готово. Не съм сигурна,
    може и да греша :?

  12. #27

    Подразбиране

    Стринка ми каза че ги сканират на скенер, а не с цифров фотоапарат.

  13. #28

    Подразбиране здравейте

    Цитат Първоначално написано от paky
    Стринка ми каза че ги сканират на скенер, а не с цифров фотоапарат.
    Здравейте отново от мен:заснемането с цифров или дигитален фотоапарат не е сканиране... при мен се получи така:до РС имаше голям скенер, в него постави гоблена/сиси/понеже е по-голям от скенера,го раздели на 4 части, като всяка една я увеличи на РС-то да види дали няма пропуснат бод, разглежда го поне 30 минути,след това го качи на РС-то и - 30 лева за услугата...ако стане продажба,добре,ако до месец не се яви клиент - изгаряш...съжалявам, но това е голата истина.Аз също имам и фактури,и договори,само че фирмата е със Старозагорска регистрация.Нали знаете поговорката - битият си бит... Може би аз съм попаднала на този изрод/беше мъж/,дано да не попада друг от вас...
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  14. #29

    Подразбиране

    30 лв. за сканиране си е много скъпо не се влага никакъв консуматив нито пък машината е скъпа .
    За сравнение само ще кажа че при нас в копи центъра е 1 лв. за А3 формат (297/420 мм.) и то на профисионален скенер с възможно най - много екстри

  15. #30

    Подразбиране с

    Реклама:
    Хм каква е тази фирма със старозагорска регистрация ?
    аз съм от Стара Загора но нищо такова не съм чула.
    За коя фирма става въпрос? :?

    вижте тук има много обяви но....
    http://www.dalavera.net/list.php?61

Страница 2 от 13 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •