Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 190
  1. #46

    Подразбиране zdraveite

    zdraveite,otnosno nomera za pld firma i az go iznamerih i poiskah da se svrja pone 4rez sms da vidq dali niakoi shte mi otgovori(tova napravih v4era)tel e:0898237726no vse oshte nqmam i otgovor na moia vapros.i az se nadiavam vaprosnata gospoja da ne e izmamnichka.aide uspeh na vsi4ki i dano prodadete vsi4ki gobleni!!!!

  2. #47

    Подразбиране

    КЪМ ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ ВЪВ ФОРУМА:

    напълно е възможно номера да е ИМПУЛСЕН,
    пазете се от измами :wink:

  3. #48

    Подразбиране Privet - iskate li i malko spodelen opit ot men?

    Zdraveite, mnogo se radvam, 4e popadnah na va6ia forum /sorry za latinicata, nqmam kirilitsa.../ Nadiavam se, 4e niama da me izgonite s kamyni
    Za Plovdivskata firma: az imam seriozni finansovi zatrudnenia i zatova prejalih 4ast ot semeinata kolekzia gobleni i otidoh 4ak v Plovdiv... Ako tova uspokoiava niakogo - firmata ima ne6to kato office, makar 4e si e prosto ne4ii apartament, oborudvan s nai-obiknoveno PC, skener i 2 divan4eta.
    Zapisah si "4as", skaniraha mi goblenite i mi kazaha da 4akam. I 4akam li, 4akam... Moje pyk da ima smisyl, no pone niama da vi oberat ili da vi napraviat ne6to po-lo6o. Vsi4ki sa mili i u4tivi i ako naistina smiatate, 4e si zaslujava da opitate s niakoia firma - opitaite s tazi. Nai-mnogo da po4akate mnogo, mnooogo dylgo...

  4. #49

    Подразбиране

    Оптимисти
    Нямам опит с фирми измамници за гоблени, но с други неща - да.
    И аз мога да печеля по този начин...имам PC, имам скенер (вече ). Плащам някъде минимален наем...мах. 200 Евро (в Пловдив сигурно и по-малко), и печеля. Лошото е, че повечето хора, който ходят там, наистина имат нужда и се хващат на всичко. А не съзнават, че фирмата печели не от продадени гоблени, а от паричките, които се взимат за сканирането.
    За да ви докажа думите си, ще ви разкажа една историйка.
    Моя приятелка си търсеше квартира, завърши висшето си и напускаше студентското общежитие. Аз ходех с нея на огледи за кураж и подкрепа. Попаднахме на изключително добра оферта, обадихме се...и всичко тръгна по различен от досегашните начин. По телефона от уж брокерската фирма ни казаха къде е апартамента, да идем на оглед. Посрещна ти млада сънена жена, имаше и куче. В разговора с нея се получиха разминавания с информацията от фирмата, но кой да обръща внимание...зор за квартира. Харесахме апартамента, но се почна с увъртанията. Жената от фирмата каза: Елате да се видим, но не в офиса, че правим ремонт, а на Плиска ( Хотел в София). Видяхме се...Говорихме, каза, че наемодателя бил на почивка и не можели да се свържат, като се видят ще се обади да се разберем. И след това си поиска 5 лв за огледа. Дадохме ги, на ръка, без касова бележка или каквото и да е подобно След 2-3 дена ми дойде на ум...10 да минат днес така...са 50 лв чиста печалба. След 2 години, пак на Плиска видяхме и двете жени, седнали в едно кафене с мъж и жена да обясняват подобна история за уж липсващ в момента наемодател...и забележете пак нямаха офис на разположение...
    Така се подлъгват хората...а други печелят от това...добре, че поне за първите остава надеждата, и тя е нещо в лош момент

  5. #50

    Подразбиране Re: Privet - iskate li i malko spodelen opit ot men?

    Цитат Първоначално написано от Ivana
    Zapisah si "4as", skaniraha mi goblenite i mi kazaha da 4akam. I 4akam li, 4akam... Moje pyk da ima smisyl, no pone niama da vi oberat ili da vi napraviat ne6to po-lo6o. Vsi4ki sa mili i u4tivi i ako naistina smiatate, 4e si zaslujava da opitate s niakoia firma - opitaite s tazi. Nai-mnogo da po4akate mnogo, mnooogo dylgo...
    И аз все още чакам. Но тази фирма, към която съм (уж), била софийска, както писах вече. Все още чакам, вече няколко месеца, а отначало бяха обещали, че парите се получавали 2-3 седмици след сканирането. Честно казано, много съм разочарована, имах големи надежди, защото никак не сме добре с парите... Но поне не ми взеха нищо за сканиране. :? Чудя се, има ли някаква уловка или просто чакането по принцип е дълго. А както ми разправяха отначало, другите им гобленарки вземали по 800-900 лв. всеки месец. :?

  6. #51

    Подразбиране Re: Privet - iskate li i malko spodelen opit ot men?

    И аз все още чакам. Но тази фирма, към която съм (уж), била софийска, както писах вече. Все още чакам, вече няколко месеца, а отначало бяха обещали, че парите се получавали 2-3 седмици след сканирането. Честно казано, много съм разочарована, имах големи надежди, защото никак не сме добре с парите... Но поне не ми взеха нищо за сканиране. :? Чудя се, има ли някаква уловка или просто чакането по принцип е дълго. А както ми разправяха отначало, другите им гобленарки вземали по 800-900 лв. всеки месец. :?
    4akaneto po printzip e dylgo navsqkyde, koeto ne e 4ak tolkova lo6o, za6toto vse pak ima nadezhda. Uvi, na pove4eto mesta si e napravo bezkraino, 900-te leva gi zabravi... Ako stava6e taka
    Znae6 li, v tazi firma v Plovdiv ugovarqneto na tsenata ponqkoga /kakto mi kaza edna jena/ stava napravo s kupuva4a /koito e tur4in, taka 4e trqbva da ste mnogo dobri v pazarlyka/, no ako parite ti trqbvat po-skoro, vednaga 6tom polu4a nqkakyv znak, 4e ima vyzmozhnost ne6to da se polu4i, 6te ti pratq belejka

  7. #52

    Подразбиране

    Ивана, аз шия за някаква друга фирма, от София. Не я знам даже как се казва. От провинцията съм и тук има някаква тяхна представителка, която носи ушитите гоблени до София. Та тази фирма уж изплащала парите 2-3 седмици след сканиране, т.е. винаги имало купувачи (за хотели например - поне така каза представителката). Затова се чудя защо толкова се бавят и не знам вече какво да мисля. От време на време правели директна разпродажба и тогава вече ако някой ти хареса гоблена - купува веднага, без да чакаш, но мен не ми се отвори парашутът като имаше такава през септември. Както и да е. Абе върви ги разбери, с една дума.
    П.П. Поне ме успокояваш, че се чака навсякъде. Остава ми малка надеждица, че може и да не са ме излъгали.

  8. #53

    Подразбиране

    E, iska mi se da ti dam i pove4e nadezhda, no nqma kak da stane...
    A sys Sofijskite firmi vnimavaj osobeno mnogo - az sym v Sofia i znam tuk kakvi ne6ta stavat. Ako ima nqkakva pri4ina da se razkarvam 4ak do Plovdiv, tq e, 4e se nagledah na sofijskiq underground i meko kazano strannite subekti, koito se razhojdat iz nego i sa po nqkakyv na4in svyrzani s kupuvaneto na gobleni. Hubavoto e, 4e nqma6 prqk kontakt s tqh, a nqkoi gi nosi za skanirane. Mislq si oba4e, 4e ako ima direktni razprodazhbi, tova e nai-hubaviqt variant, dori da trqbva da pytuva6.

  9. #54

    Подразбиране Нов Стандарт? Кои са те?

    zdraveite znaete li koi sa tezi ot nov standart?za kakav biznes stava vapros?nqkoi u4astval li e v tazi firma?blagodaria vi otnovo na tezi koito shte mi otgovoriat. :?

  10. #55

    Подразбиране

    За този Нов Стандарт ли питаш? http://www.novstandart.com
    Не са нищо по-различно от тези, за който преди питаше.
    Наистина е по-добре да си потърсиш нормална работа...

  11. #56

    Подразбиране

    А знае ли някой какво представлява този "напълно безплатен on-line бизнес пакет с подробна информация"? Да не е това всичкото написано в сайта плюс за да се включите изпратете n-лева ..... И задължителното офертите са ограничени така, че побързайте.

  12. #57

    Подразбиране

    Попълнете формуляра и ще видите за какво става въпрос. Аз получавах по 1 писмо на ден.. с обещания и гръмки думи..всеки път завършваха, очаквайте повече обяснения в следващия урок. Честно, не си спомням до къде стигнах, защото ми писна след 3 седмици. Беше нещо като пирамида...

  13. #58

    Подразбиране me4ta

    zdravei Dusky,naistina tova e dosta iznerviashto,vse ak shte vidq dokade shte mi izdarjat nervute.no nali ne te nakaraha ti da plashtash nesho?

  14. #59

    Подразбиране

    Само като прочетеш името на фирмата се замисляш, че май, май ина нещо нередно

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    me4ta,не бъди толкова наивна.
    Прочетох великите обещания в сайта им.Заложили са на най-желаното от всички хора-пари/без усилия/,здраве/без да се спазва минимални правила за грижа него/ и щастие,което те гони дори и ти да му обръщаш гръб.Много е лесно човек да повярва,особено ,ако в момента му липсва нещо от това.Разбирам ,че нуждата ти от работа е огромна и си готова да повярваш във всичко,което ти обещава нейното намиране .Именно на това разчитат и фирмите използвайки подобни психологически средства.Те ти казват,вярвай ни,не мисли за нищо ,следвай ни и ние ще ти покажем верния пътТака действат обикновено сектите.Промиват ти мозъка,освобождавайки те от отговорност за собственото ти бъдеще.Наистина е примамлива идеята някой друг да се грижи за теб,да те освободи от всяка отговорност ,освен от тази да се чудиш какво да правиш с парите,които ще завалят над теб.
    Навремето случайно присъствах на едно събиране в Стара Загора.Ставаше въпрос за едно сдружение или как да го нарека,членовете на които си правеха конгреси,слушайки музика и лекции.Условието да станеш член беше да се вложат 1000 $,може и повече и после трябваше да се привлекат колкото се може повече последователи.Част от парите,които влагаше новия член се даваха на този ,който го е привлякъл,част на онзи ,който е привлякъл ,този ,който го е привлякъл и т.н.Познай накрая кой всъщност забогатя.Обикновена пирамида е,печели само онзи дето я е започнал.
    Предполагам,че като видят ,че си последователна т.е следваш инструкциите им,ще започнат да искат пари.Първоначално може би ще има разни сбирки,където "преуспели " колеги ще споделят огромното си щастие от парите,които са спечелили благодарение на следването на инструкциите на учителите и т.н.Но съм сигурна ,че за теб ще остане само поредното разочарование,разбитите ти надежди и изгубеното време.
    Не мога да те посъветвам как и къде да търсиш работа,мо мога та ти гарантирам ,че чрез подобните фирми няма да я намериш.
    Не искам да те засегна,болно ми е виждайки ,че дори и за сламка се хващаш.

Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •