Страница 5 от 13 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 190
  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nana
    А знае ли някой какво представлява този "напълно безплатен on-line бизнес пакет с подробна информация"? Да не е това всичкото написано в сайта плюс за да се включите изпратете n-лева ..... И задължителното офертите са ограничени така, че побързайте.
    Аз мога да се похваля че се опарих миналата година с тоя сайт. Просто отговорих, писаха ми майл, поканиха ме на сбирка, пратих дъщерята да отиде, почна към тях "уж" работа. Става въпрос за продуктите на Хербалайф. Ходи няколко месеца, ама само дето си загуби времето и парите които внесе - 60 лв. поискаха да се внесат за да започне. И до ден днешен не е видяла от тях някакво заплащане. Така че не се хващайне на въдиците на такива фирми.

  2. #62

    Подразбиране me4ta

    zdraveite priqteli,eto chje otnovo ima mnogo hora koito sa si izpatili ot tazi firma,otnovo me razubedihte da se zahvashtam s tiah.naistina dosega taka i ne razbrah za kakav produkt stava vapros,no i NE ISKAM DA RAZBIRAM.a kolkoto da istinskata rabota se nadqvam skoro da me ogree i moje da vi se pohvaliaaa nqkoi den.
    no nishto ne se znae!!!! :?

  3. #63

    Подразбиране

    Kotaranka, Хербалайф взимат по-малко пари при това ти дават някакъв техен продукт за тази стойност, да не би фирмата да е била Вижън (тя продава хранителни добавки) и те лъжат, че страшно много ще печелиш, че ще вимаш хиляда - две хиляди евро?

  4. #64

    Подразбиране

    In what language, if I may?

  5. #65

    Подразбиране

    predi nyakolko godini ot vestnik vzemaxtel nomer na nyakva firma koyato davashe gobleni nadomno obadix im se i na tel izleze nyakva jena koyato mi kaza che davat gobleni sreshtu zaplashtene i davaha na kvadrat 4? İZMİNAHA 5godini vse oshte chakam da mi izkupuvat goblenite
    :twisted: :twisted: kato im se obadya kazva shefa go nyama .

  6. #66

    Подразбиране

    И аз чакам вече пети месец (доста по-малко, ама пак е нервещо :twisted: ) - обещаваха какво ли не, сега - нищо. По едно време преди Нова година ми се обади пак "представителката" им и ми каза, че щели най-после да ми платят преди или след Нова година. Мина вече месец оттогава и пак нищо. Вече се отказах да се надявам. Само не мога да разбера - какво печелят от всичко това??! Ушитият гоблен си е в мен, и не съм им давала и стотинка. Не че искам да ме оберат, но просто се чудя. :?

  7. #67

    Подразбиране

    na men byaha mi kazali 4e ot tyah tryabva da kupuvam goblena Marinera teb pone te sa tırsili na men nito vednıj ne se obadiha da pitat, vse oz gi tırseh no ve4e se izmorih
    Firmata be6e v Sofia na Mona Liza. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

  8. #68

    Подразбиране

    NE VYARVAYTE na nikogo 4e 6te vi izkupuva goblena,vsi4ko e izmama .Vzemaha li ti pari pri skaniraneto Nyakoy pe4elyat ot skanirane . Popadala sı i na takava firma :twisted:

  9. #69

    Подразбиране

    Преди 2001г.чета обява,че софийска фирма предлага гоблени за шиене срещу много добро заплащане и аз безработна се обаждам.Поръчвам гоблен който се оказва,че е на Солария заплащам за него 75лв.без разходите за пощата и започвам да шия (за два месеца и половина го завърших)гоблена е Благославящия Христос може да го видите в снимка.бг.Бързам да се обадя,че е готов,а те ми отвръщат,че са ми се обаждали по великденските празници когато се е търсила такава тематика и никой не се обадил,а в нас непрекъснато има човек.Когато им излезело такава поръчка щели да се обадят пак.Така гоблена си остана за мен.Телефона съществуваше до поминалата година,когато от любопитство се обадих да видя дали още мамят хората.
    След това чета отново обява.но тоз път изкупуват ушити.Отвам и ми искат да ги сканират,че купувача да им видел качеството.Не им се вързах.
    Обаждам се и на друга същи изкупуват,а там пък искат патент за всеки гоблен или по 50лв.на бройка и по 20лв.и аз неразбрах за какво.Като стигнахме до патента ми дадоха друг телефон.И там не им се вързах.Като съм се парила веднъж.

  10. #70

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от malina
    NE VYARVAYTE na nikogo 4e 6te vi izkupuva goblena,vsi4ko e izmama .Vzemaha li ti pari pri skaniraneto Nyakoy pe4elyat ot skanirane . Popadala s? i na takava firma :twisted:
    Там е работата, че не са ми взели пари за нищо досега, нито за сканиране, нито гоблена съм си купила от тях, а от магазин на нормална цена. Изобщо не разбирам. На всичкото отгоре се излъгах да купя още един гоблен и го започнах, но като спряха да ми се обаждат, ентусиазмът ми спадна и спрях да го шия. Имам смътно подозрение, че докато аз чакам да ми се обадят за парите за първия, те пък чакат да се обадя, че съм ушила и втория - и така ще се чакаме до безкрай....

  11. #71

    Подразбиране Po otno6enie prodajbata na gobleni

    Zdraveite na vsi4ki!
    Iskah da pomestia saob6tenie vav foruma za slednoto...

    x x x x x x


    Модерирано от: flame

  12. #72

    Подразбиране

    Прочетох част от нещата,
    вариантът със сканирането и чакането да се обади купувач е нормален. Не знам какво разбирате под сканиране-дали самият гоблен се сканира или снимката му? Аз съм продавала гоблени по най-елементарния начин-снимка с цифров фотоапарат (лице и гръб) и пращане на мейл на мои познати в чужбина. Така продадох готови гоблени и ших по поръчка. Най-лесно продадох малките гоблени, но и големите си заслужаваха чакането. Изнасях си ги сама зад граница, това си беше мой ангажимент.Намах проблем с митниците, но не ги и обявявах. Не съм сигурна колко е било законно, винаги имаше риск да ми конфискуват някой гоблен, но парите си заслужаваха.
    От всяка безизходна ситуация има 13 възможни изхода.

  13. #73

    Подразбиране

    Самият гоблен се сканира, поне така ми обясниха. За да се види има ли грешки в него. А аз все още чакам да ми платят, вече минаха 8 месеца, а ми бяха обещали да е още през октомври м.г.

  14. #74

    Подразбиране

    8 месеца са дълъг период. Обади се и провери какво става.
    От всяка безизходна ситуация има 13 възможни изхода.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Marinera
    Самият гоблен се сканира, поне така ми обясниха. За да се види има ли грешки в него. А аз все още чакам да ми платят, вече минаха 8 месеца, а ми бяха обещали да е още през октомври м.г.
    Според мене няма нужда да чакаш явно са поредните измамници . :?

Страница 5 от 13 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •