Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране спор "Безплатни схеми" - решение

    Здравейте,

    Измислихме решение

    Всеки месец ще се пуска по една тема "Заявки - месец Еди кой си".
    Ако не ви се пишат лични съобщения и писма точно там ще можете да правите допитвания и заявки за схеми.


    Екипът на Гоблените.com

  2. #2

    Подразбиране Re: спор "Безплатни схеми" - решение

    Следих спровете оттук оттам и малко ми стана смешно... наистина дразни постоянно и на мен, и на мен... но пък от друга страна - то ще спрем да предлагаме схеми, ще решим, че няма търсене....
    Може би сте прави, отделна папка, който не иска да чете постоянно едно и също - просто да не влиза там.

    :wink:

  3. #3

    Подразбиране fjhflf,

    Абе ХОРА,защо се ядосвате от такива неща?Аз лично,пък и смятам,че и други новаци като мен се учат от всяко мнение във форума.Ако все пак това ви ядосва,може да прекратите желанието си да ви се пуска всяко ново мнение ,като съобщение към пощата ви и тогава може да си влизате във форума когато си поискате и да четете каквото си искате ит.н.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране Спор

    :? Аз мисля, че всеки който влиза във форума е грамотен и може сам да се ориентира къде да влиза, какво да види или какво да напише

  6. #6

    Подразбиране спор-"безплатни схеми"

    Когато се регистрирах във форума няколко дена четох различните теми. Въпреки информацията и аз се подведох да досаждам, въпреки, че не се чувствах комфортно. Предлагам в страницата за регистрация с курсив да пише нещо подобно: преди регистрация прочетете темата........там изрично да се уведомят
    новорегистрираните да искат с ЛС. Ще има още дразнещи Ви съобщения, но се усмихвайте докато се въведе ред.

  7. #7

    Подразбиране Re: спор-"безплатни схеми"

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от moni2111
    Когато се регистрирах във форума няколко дена четох различните теми. Въпреки информацията и аз се подведох да досаждам, въпреки, че не се чувствах комфортно. Предлагам в страницата за регистрация с курсив да пише нещо подобно: преди регистрация прочетете темата........там изрично да се уведомят
    новорегистрираните да искат с ЛС. Ще има още дразнещи Ви съобщения, но се усмихвайте докато се въведе ред.
    Момичета, между първите съобщения в тази тема и това което сега пишете са минали близо 6 месеца, много неща се промениха, темите за безплатните схеми отдаван ги няма, т.е. линковете, а има заявки за месец, така че не се хабете да пишете ....

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •