Показване на 1 до 15 от 19

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Я виж тук
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2566&page=2
    За .pat файлове - PCSTITCH, за .xsd - pattern maker
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  2. #2

    Подразбиране

    Моята програма на РМ няма такава функция . Опитвах да изтегля и други варианти но немога да ги инсталирам после. Скоро не съм се занимавала наистина, но имах и проблеми с компа и няколко пъти го форматвах. Преди година и повече имах инсталирана РМ с повече неща този сегашния е може би по семпъл вариант. Ако някой със сигурност знае стабилна и пълна версия може да помогнеи

  3. #3

    Подразбиране

    Ето ти я моята версия,досега не съм имала никакви проблеми
    http://dump.ru/files/3/363804319/

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря ще я изтегля и прибвам ако имам проблем ще ти пиша на лични

    ооооо много сам доволна това е варианта който имах!! Б Л А Г О Д А Р Я


    Вече пробвах и трансформацията по горните указания СТАНА
    Много се радвам всеки който се интересува това е ПЪТЯ моля
    Заповядайте благодарение на отзивчивостта и компетентността на ПРИЯТЕЛИТЕ ТУК

  5. #5

    Подразбиране

    alungalia, az puk pravia drugo neshto, purvo gi preobrazuvam v pdf format, tova stava kato natisnesh "print" i izbersh ne printer a "Adobe pdf" i posle ntiskash ok, znachi toi ne printira a preobrazuva shemata v pdf. Sled tova ot pdf pravish "save as" gpj format, i taka shte ya imash v tri formata, pat, pdf, gpj.

    nadiavam se da sum obqsnila razbiraemo
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viking Виж мнение
    alungalia, az puk pravia drugo neshto, purvo gi preobrazuvam v pdf format, tova stava kato natisnesh "print" i izbersh ne printer a "Adobe pdf" i posle ntiskash ok, znachi toi ne printira a preobrazuva shemata v pdf. Sled tova ot pdf pravish "save as" gpj format, i taka shte ya imash v tri formata, pat, pdf, gpj.

    nadiavam se da sum obqsnila razbiraemo
    и благодаря Viking че сподели. Това е новото нещо, което научих за днешния ден.

  7. #7

    Подразбиране

    Да наистина полезно, скоро срещнах и ръководство за РМ но за съжаление като го отворя само йероглифи ми излизат и немога да го прочета. Така че всеки съвет тук ми е полезен. Благодаря

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •