Показване на 1 до 15 от 19

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Preobrazuvane na failovete ot Pattern Maker v....

    Molq pomognete mi da preobrazuvam failovete .xsd .pat poluceni pri rabota s Pattern Maker v .jpg format

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alunagalia Виж мнение
    Molq pomognete mi da preobrazuvam failovete .xsd .pat poluceni pri rabota s Pattern Maker v .jpg format
    Прати ми ги на manka71@gmail.com
    ще ти ги преобърна и ще ти ги пратя,иначе от опциите в РМ се преобръщат,но аз не съм много по обясненията

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Manka blagodarq za otzivcivostta, no za nqmah vpredvid konkreten fail, a nacin za pravene v slucai ce mi trqbva. Imam PM znaci tam e razkovniceto,e wte go otkriq samo mi kaji ot koi baner da zapocna - blagodarq

  4. #4

    Подразбиране

    На най-горното меню отваряш където пише File и избираш Export to Graphics File и оттам следваш стъпките,които пише

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Да си призная и аз имам същия проблем-не мога да ги отворя тези файлове.Пробвах какво ли не и не ми се получава.Незнам дали сум свалила програмата ,която трябва или нещо друго нередно правя,но нищо не става.

  7. #7

    Подразбиране

    Я виж тук
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2566&page=2
    За .pat файлове - PCSTITCH, за .xsd - pattern maker
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  8. #8

    Подразбиране

    Моята програма на РМ няма такава функция . Опитвах да изтегля и други варианти но немога да ги инсталирам после. Скоро не съм се занимавала наистина, но имах и проблеми с компа и няколко пъти го форматвах. Преди година и повече имах инсталирана РМ с повече неща този сегашния е може би по семпъл вариант. Ако някой със сигурност знае стабилна и пълна версия може да помогнеи

  9. #9

    Подразбиране

    Ето ти я моята версия,досега не съм имала никакви проблеми
    http://dump.ru/files/3/363804319/

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря ще я изтегля и прибвам ако имам проблем ще ти пиша на лични

    ооооо много сам доволна това е варианта който имах!! Б Л А Г О Д А Р Я


    Вече пробвах и трансформацията по горните указания СТАНА
    Много се радвам всеки който се интересува това е ПЪТЯ моля
    Заповядайте благодарение на отзивчивостта и компетентността на ПРИЯТЕЛИТЕ ТУК

  11. #11

    Подразбиране

    Мили момичета и момчета,Моля Ви за помощ.за какво се касае ще ви обясня сега. Харесах един гоблен от сайта и чрез Patten Maker реших да го снема.Но нещо не се получава.Знаците се променят и цветовете се увеличават. Увеличавам мащаба но нищо не се променя.Принтирам схемите дребни и размазани.Не му разбирам и това е.Ако някой знае да ме осветли по въпроса.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •