Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 117
  1. #1

    Подразбиране Matcata

    здравейте и от мене.И аз ще покажа нещо мое и ще ходя да шия,че като гледам вашите творби имам много да наваксвам.Макар че шия отдавна нямам много време за това.Все пак трябва и да работя.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от matcata : 23.11.2009 в 13:56.

  2. #2

    Подразбиране МЪЧА СЕ

    Аз мисля че пратих всички мои гоблени,но явно не е така.Сега ще пробвам пак.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Ето още един.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Ако имам време бих шила по цял ден.Сега шия Ездачката,но колкото е голям сигурно,ще го шия няколко години
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Реших да си подновя забравената темичка,а и да не пишеме във "Втори шанс",че ще ни напляскат накрая.А като мога да снимам докъде съм стигнала с "Ездачката" ще показвам,а и балеринката ще си покажа,която уших благодарение на Дорис.

  6. #6

    Подразбиране

    Ето и балерината.И Ездачката,която горе-долу съм я преполувила(ама само горе-долу)
    Did_tag ама и ти си една шегаджийка.На моменти си мисля да го поскася отдолу малко,ама...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Ето пак нещо за отмора.Още е в началото,но е 1:1.А честно да ви кажа 1:4 ми е по-лесно за шиене.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Да покажа малко етапче,че едвам си намерих тамичката.Нямам търпение да ги свърша вече.Толкова още неща съм си харесалаИскам да пробвам от всичко.Вече си харесах на Голдан Кейт и след това искам един Хаед... Снимката не е от най-добрите,защото е от телефон.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    Аз и от онези игли с два върха си купих,ама нещо не мога да се справя и ги чупя.Сега снимах и Ездачката да видите до къде съм я докарала(до под кривата круша)
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Отдавна не съм показвала докъде съм я докарала,ама...Знам че ще ви е интересно.На момичето на плажа не и остава много,но колкото по -малко остава,толкова по-бавно вървиА на Ездачката вече ми се кокори едно детенце,ама как ме изнъчи.На детайлите има много единични бодове
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Айде бе,Маце!Докога ще се моташ с тая Ездачка
    Свършвай я вече,че откога те чакаме в клуба на GK.
    Тъкмо ще имаш трененг с единичните бодчета и ще ни удариш в земята

  12. #12

    Подразбиране

    На ГК единичните бодчета си заслужават всяко едно.Поне имам още време да избера кой да е,че те всичките са много хубави

  13. #13

    Подразбиране

    Е,че на Ездачката да не би да не си заслужават

  14. #14

    Подразбиране

    Да ама нямам търпени да почна на ГК,ама като шия по дваДобре че немога по повече

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    wow toltova sa krasivi 4e naistina niamam domi bravo na teb za neveroiatnite osilia s dva tolkova goliami i slogni gobleni

Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •