Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Съмнителни писма в руските пощи

    Днес по руските пощи се появиха съмнителни писма-ето какво намерих за тях:
    http://otvet.mail.ru/question/377540/

  2. #2

    Подразбиране

    Не само в руските пощи има ги и в yahoo. По-добре подобни писма да не се отварят

  3. #3

    Подразбиране

    А какво представлява това писмо,катотекст и т.н.?

  4. #4

    Подразбиране

    Вчера ги получих 3 същите ,но нищо ново не е това ,редовно се появяват такива,просто си ги изтрих ,дори имаше прикрепен файл

    Не съм го дърпала.
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  5. #5

    Подразбиране

    В линка,който съм дала има писмото на англииски и преведено на руски.Както казва Джина има прикрепен файл-ехе,което ви се препоръчва да инсталирате,уж като предпазване от нежелано вандалстване по компютъра ви.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irena Виж мнение
    В линка,който съм дала има писмото на англииски и преведено на руски.Както казва Джина има прикрепен файл-ехе,което ви се препоръчва да инсталирате,уж като предпазване от нежелано вандалстване по компютъра ви.
    Този файл "ехе" си е живо вирусче,аз така си изпатих преди година,когато още не знаех че пускат такива работи по пощите.Натиснах го и си напълних компа с вируси,така че просто ги трийте такива писма без да ги отваряте

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Манка ,аз имам по интересен случай,и то скоро ,нали качих Зима в Ротердам и едни други схеми които Иренчето търсеше ,беше ми по лесно да ги кача там отколкото да ги пращам по пощата.След това започнаха да пишат благодарности под албума за схемите -до тук благодаря ,но започнаха и да идват и писма с благодарности и прикачен файл на който пишеше на англииски "Благодаря за схемите ,това е за теб"

    Така вече последиците бяха -ПРЕИНСТАЛИРВАНЕ и .......
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •