Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 81

Тема: ТОРТИ 3

  1. #31

    Подразбиране

    Скарлет,благодаря ти много за информацията.Наистина за мен това е новост .В нашия малък град не съм виждала подобно нещо.Откъде все пак си купила вафлените кори,от някоя хранителна верига ли?С удоволствие бих ги използвала и аз.Намирам идеята за много рационална.

  2. #32

    Подразбиране

    Това е склад за сладкарски изделия в кв.Тракия в Пловдив.Ето линк:
    http://www.tornado-trip.com/

  3. #33

    Подразбиране

    Здравейте мили дами!

    Разгледах линка, който е дала Скарлет. Озадачи ме, че имат склад само в Пловдив. Ако някой знае подобни продукти къде се продават в София ще съм благодарна за информацията.

  4. #34

    Подразбиране Вафлени украси

    Не е реклама! Вижте тук ,има и в други градове http://www.novagel.org/index.php?pag...&cat=7&lang=bg
    и голямо разнообразие

  5. #35

    Подразбиране

    Направих тортата на vemite с готовите рула.страхотна е.vemite,мерси много за хубавата рецепта - бърза,лесна и много вкусна
    БЪДИ СЕБЕ СИ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ ЗА ТОВА, КОЕТО СИ!

  6. #36

    Подразбиране Орехова торта

    За Антонов ден направих ,,Орехова торта,, която много се хареса.Ето рецептата:
    9 белтъка
    1 1/2 ч.ч захар
    4 ч.ч смлени орехи
    3 с.л (пълни с качул) брашно
    Разбиват се белтъците със захарта и се прибавят орехите и брашното.Сместа се разделя на 3 ,изсипва в тава с d 24см,намаслява се и върху изрязан вестник се пече всяка платка поотделно на 250 гр. Още топло се обръща и вестника се обелва.
    Крем:
    250 гр краве масло се разбива с 1 ч.ч пудра захар
    5 с.л какао се разтварят в 1.к.ч гореща вода и се прибавят
    3 жълтъка също и се доразбива
    Намазва се всеки блат с крем (трябва да са добре изстинали) и най-отгоре се наръсва с шоколадови пръчици или кокосови стърготини обилно.Оставя се поне 1 нощ в хладилника и тогава се консумира.
    Резултата е страхотен,а и не е нито много скъпа,нито много трудоемка .Ще се радвам да споделите резултата и да сте я харесали!

  7. #37

    Подразбиране Бананова торта

    Бананова торта

    Продукти:1 пакет готови блатове за торт, 500 мл. течна подсладена сметана, 500 мл. кафе /шварц/,2-3 банана, захар, 50 гр. белени бадеми или лешници.

    Приготожление: С готовото кафе предварително подсладено и леко топло. Сиропираме с него първия блат. Отгоре нареждаме нарязан на кръгчета банан. И така бсеки блат, като най-горния го намазваме със разбитата на сняг сметана. Окрасяваме със ядките и тортата е готова.

    ?????.jpg
    Бон Апетй
    п.п. Тази торта е много лесна и лекичка и бкусна

  8. #38

    Подразбиране

    Тортата за утрешния рожден ден на големия ми син.....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #39

    Подразбиране

    Скарлет,чудесна е тортата и моя син е Боби и той като я видя страшно я хареса.Сигурна съм ,че и рожденника я е харесал.Весел празник и да ти е жив и здрав!
    БЪДИ СЕБЕ СИ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ ЗА ТОВА, КОЕТО СИ!

  10. #40

    Подразбиране

    Благодаря за пожеланията!

  11. #41

    Подразбиране

    Скарлет, поздрави на Боби!Много здраве ,успех в училище !
    Поздрави и за теб и цялото семейство!
    Винаги с интерес следя постовете ти в Кулинарния раздел.Изненадваш ме с толкова нови идеи,възхищавам се на нещата ,които си приготвила!
    Весел празник!

  12. #42

    Подразбиране

    Благодаря за пожеланията,Яни!

  13. #43

    Подразбиране

    Шоколадова симфония
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Скарлет Виж мнение
    Шоколадова симфония
    Браво Скарлет изглежда страхотно!Но срязаното ми прилича на негърче.Греша ли?

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Не,не е негърче.
    Шоколадов блат,кафяв шоколадов мус,бял шоколадов мус.

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •