Показване на 1 до 15 от 53

Тема: Идеи....

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ами аз пак имам щура идея,но тя е по сложна от първата. При мен идейте идват в процеса на работа.Първата идея дойде от лоша схема и лош ключ.Втората идея ми идва отново в процес на работа.Та идеята ми е следната пак игра,но този път избира се тематика и правиш гоблен сам.Но по определени гоблени да кажем избират се 3 гоблена който са на тази тематика,но не си приличат и всеки да си избере части от тези гоблени и да ги композира както той реши.Дали ме разбрахте Ще ви обясня как ми дойде идеята.Аз шия молитвата като на Роси и Соня и исках да я направя моята молитва т.е това ,което аз виждах.За целта използвам 3-4 схеми и правя 1 гоблен.Използвах една таблица за буквите,от 1 друг гоблен извадих 1 гълъб,от гоблена на Соня кръста и сега още умувам над едни цветя.Какво ще излезне на края и аз не зная ,но определено ми е много забавно Дали ще се хареса тази щурутия незнам,но я споделих.

  2. #2

    Подразбиране



    Кристина, мислех си за това,когато работех по моята молитва. Наистина е малко сложно за реализиране,но не невъзможно.Стига да има желаещи смелчаци,които може би искат да "си загубят времето" защото както казваш не се знае какво ще се получи накрая. Но пък, ако не опитаме няма да разберем.
    Аз съм ЗА.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •