Показване на 1 до 15 от 53

Тема: Идеи....

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    момичета вие сте като вулкани от идеи,само да има кой да ги осъществява,лека по лека може да се пробваме и с тези предложения нали?

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте! Не знам дали мястото на играта, която ще предложа е тук, но не намерих по-подходящо. А тя е "Открийте разликите". Понеже дори и извън "Игра на цветовете" много от нас често променят някои детайли или цветове в схемите и се получават много сполучливи и уникални неща. Та идеята ми е показвайки оригиналът и промененият (макар и малко) гоблен, да се забавляваме и същевременно ще се стимулираме да правим промени не само в играта.
    В моето предложение няма много разлики и вероятно лесно ще ги откриете, но мисля че имаме съфорумки, които могат да покажат доста по-интересни неща.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    ami razlikata e v yabulkata, no da si priznaya az biah chela v tvoite etapi che ne ya haresvash i iskash da ya mahash.
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  4. #4

    Подразбиране

    И нослето е сменено
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #5

    Подразбиране

    Хм, има и още. Промените са и в цветове и във форми, общо 5. Но едната може би няма да я видите, но все пак....

  6. #6

    Подразбиране

    4ervei4eto e rozovo - stanaha tri
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  7. #7

    Подразбиране

    на мястото на ябълката с цифрите има листо. очите в оригинала са жълти, а иначе бели

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •