Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 53

Тема: Идеи....

  1. #1

    Подразбиране Идеи....

    Който има идеи за нови игри,и желае да ги осъществи мястото е тук

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #2

    Подразбиране

    Ами аз пак имам щура идея,но тя е по сложна от първата. При мен идейте идват в процеса на работа.Първата идея дойде от лоша схема и лош ключ.Втората идея ми идва отново в процес на работа.Та идеята ми е следната пак игра,но този път избира се тематика и правиш гоблен сам.Но по определени гоблени да кажем избират се 3 гоблена който са на тази тематика,но не си приличат и всеки да си избере части от тези гоблени и да ги композира както той реши.Дали ме разбрахте Ще ви обясня как ми дойде идеята.Аз шия молитвата като на Роси и Соня и исках да я направя моята молитва т.е това ,което аз виждах.За целта използвам 3-4 схеми и правя 1 гоблен.Използвах една таблица за буквите,от 1 друг гоблен извадих 1 гълъб,от гоблена на Соня кръста и сега още умувам над едни цветя.Какво ще излезне на края и аз не зная ,но определено ми е много забавно Дали ще се хареса тази щурутия незнам,но я споделих.

  3. #3

    Подразбиране



    Кристина, мислех си за това,когато работех по моята молитва. Наистина е малко сложно за реализиране,но не невъзможно.Стига да има желаещи смелчаци,които може би искат да "си загубят времето" защото както казваш не се знае какво ще се получи накрая. Но пък, ако не опитаме няма да разберем.
    Аз съм ЗА.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #4

    Подразбиране

    KRISTINA направо ме заби тотално, аз си мислих че мен ме влекът странните идеи но ето че не съм единствена, покажи до къде си стигнала


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  5. #5

    Подразбиране

    Страхотна идея Кристина Определено съм "за".

  6. #6

    Подразбиране

    Супер идея, с удоволствие ще се включа. Може ли някои само да ми изпрати молитвата-mariah@gyuvetch.bg

  7. #7

    Подразбиране

    на Крисито,пак изскочи с идея,този път е малко по сложна обаче,но и с нея ще се справим в бъдеще нали?
    Не се притеснявай щом ти хрумне пак някоя влез тук и я напиши,хубаво е че има и хора като теб,да ни разсейват с такива прекрасни идеи

    mishone Това е идея,която първо трябва да се обмисли как ще се осъществи и тогава да я почваме,ти май нямаш търпение

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #8

    Подразбиране

    momi4eta ne mi se sardete no vie ste ludi
    no ideata e super bravo kristi
    smyrnad@gmail.com



    smyrna.mylivepage.com

  9. #9

    Подразбиране

    Haresva miideqta na kristina za takav goblen. Az pocti imam variant na "molitvata" i wte go osawtestvq i za podarak na maika mi

  10. #10

    Подразбиране

    Като видя нещо наистина красиво, сън не мога да спя докато не го взема. Затова побързайте, че ще взема да залинея.

  11. #11

    Подразбиране

    Хей момичета вие полудяхте ! Това е само бъдеща идея.В момента има игра№2,ще трябва тя да свърши и тогава .А за молитвата аз само дадох пример, за да ме разберете,какво имам предвит.Като дойде време ще се реши първо тематиката,после ще си избереме няколко гоблена с много детайли и всеки ще си твори.Ще реши ,какво от дадените гоблени да използва и как да си подреди гоблена . Така,че търпение и се оглеждайте за гоблени с много детайли.Като дойде момента за предложения да сте готови.Много се радвам ,че мойта щура идея ви е харесала.

  12. #12

    Подразбиране

    Браво, Криси! Страхотна идея отново! Честно да си призная не съм мислила да сглобявам гоблен, но ми е минавало през ума да си направя каре или покривка от елементи.

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета, знае ли някой каква е тази игра на Раунд Робин, която се играе в много страни?
    Вече проучих нещата по тази тема.Регистрират се определен брой участнички, една от които е отговорник.Тя избира темата за изработване на семплери, а останалите участнички си подбират картинки по темата за своите семплери.Например, тема "Цветя" или "Морски обитатели".
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Аз пък предлагам да се изберат няколко моделчета или малки картинки, и след като се ушият всяка от нас да избере на какво да ги направи: на игленик, на калъф за очила или телефон, на възглавничка, на малка чантичка, на ръкохватка...... и каквото друго се сети.Нещо ,което ще ни е полезно , а защо не и за подарък.

    Давам няколко примери:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    момичета вие сте като вулкани от идеи,само да има кой да ги осъществява,лека по лека може да се пробваме и с тези предложения нали?

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •