Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 53

Тема: Идеи....

  1. #16

    Подразбиране

    или пък като тези
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  2. #17

    Подразбиране

    Здравейте! Не знам дали мястото на играта, която ще предложа е тук, но не намерих по-подходящо. А тя е "Открийте разликите". Понеже дори и извън "Игра на цветовете" много от нас често променят някои детайли или цветове в схемите и се получават много сполучливи и уникални неща. Та идеята ми е показвайки оригиналът и промененият (макар и малко) гоблен, да се забавляваме и същевременно ще се стимулираме да правим промени не само в играта.
    В моето предложение няма много разлики и вероятно лесно ще ги откриете, но мисля че имаме съфорумки, които могат да покажат доста по-интересни неща.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    ami razlikata e v yabulkata, no da si priznaya az biah chela v tvoite etapi che ne ya haresvash i iskash da ya mahash.
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  4. #19

    Подразбиране

    И нослето е сменено
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #20

    Подразбиране

    Хм, има и още. Промените са и в цветове и във форми, общо 5. Но едната може би няма да я видите, но все пак....

  6. #21

    Подразбиране

    4ervei4eto e rozovo - stanaha tri
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  7. #22

    Подразбиране

    на мястото на ябълката с цифрите има листо. очите в оригинала са жълти, а иначе бели

  8. #23

    Подразбиране

    От мен една нова идея за игра.
    Общи правила на играта: да направиш изненада на друг участник.Участници се разбиват по двойки.Всеки участник се изнася картинки на това,което най-много бих искал да му се направи.Определяме размер на бродерия и количество за избор.Участници избират от предложени картинки от свойта двойка това,което ще бродира,но без да казва на другия за избора си.По този начин всички участници правят своят избор за друг.Определя се срок на исполнение на бродерия.След този срок готовите творби се изпращат на друг от двойката.След това всеки си показва полученият от него подарок.

  9. #24

    Thumbs up

    Харесва ми идеята на Светла
    Може да се осъществи за Коледните празници
    Какво ще кажете за това?
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #25

    Подразбиране

    Бяха ми пратили покана да участвам в такава игра от един руски форум,но не можах да намеря темата.Браво Света,идеята е много добра.

  11. #26

    Подразбиране ........

    Момичета, макар,че няма да участвам скоро в игрите, защото се боря с "Параклиса", а ми е спешен(за подарък), имам предложение. Идеята ми хрумна от форума.
    Нека се избере схема и се работи по познатите правила. Вторият етап отново с конкурсен характер да показва някакво приложение на творбата-апликация или покривчица, украса на дреха......

  12. #27

    Подразбиране

    Тази игра ми харесва!

    Да предложа и аз една загадка!

    Между тези двете има само една разлика (по-точно нещо не е довършено все още)... Някой вижда ли я?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Няма ти го въженцетоЕ поне прането е налице

  14. #29

    Подразбиране

    Точно така..... То не се шие. А все още не съм намерила подходящо канапче или прежда, за да го "опъна".....


    Цитат Първоначално написано от teen_f Виж мнение
    Няма ти го въженцетоЕ поне прането е налице

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Със или без въже гобленчето е много сладурско

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •