Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 26
  1. #1

    Подразбиране цветя на 1 кука

    Hякои плел ли е цветя на 1 кука?Аз смятам да си наплета малко като свърша със сегашния си гоблен!Ето няколко моделчета,ако ви хареса мога да кача и още
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Ето сxемата на МОДЕЛ_1
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    MODEL 2
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Надя аз плета на една кука но не съм виждала и не съм плела до сега цветя. При първа възможност ще се опитам да ги направя, защото много ми харесаха.
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  5. #5

    Подразбиране

    Мисля, че нещо подобно има във темата Ah! Ако сте забелязали там имаше подобни цветя нашити върху дрехи и чанти. Много со красиви и ефектни, дори ако се изработят мисля от някаква ламяна прежда ще стане нещо много официално

  6. #6

    Подразбиране

    Ето още модели на цветя




  7. #7

    Подразбиране

    Ето нещо много красиво




  8. #8

    Подразбиране На една кука

    Невени и Слънчогледи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    werty, Имаш ли сxемата на Невените?

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Много благодаря за схемата. За съжаление като се опитам да увелича картинката и се размазва. Как става закрепването за рамката?

  12. #12

    Подразбиране

    http://www.7ya.ru/photos/private.aspx?RubrID=12455

    Много и различни видове цветя на една кука.

  13. #13

    Подразбиране bravo!

    Ideite sa strahotni, hwa6tam iglata, koncite i zapo4wam w naj- blizko wreme.
    Moga da predlova podobni idei po- natatyk. Obi4am da PLETA na 1 i 2 igli, kato u4eni4ka mnogo 6ieh, no sega pleteneto e moeto hobi. Imam sin na 9 mes i obi4am da go obli4am w pleteni dre6ki. Mnogo e fashion...

  14. #14

    Подразбиране

    Mnogo mi haresva ideyata sas slanchogledite. Moje li da pratite shemata, tai kato ve4e ne e aktivna. Predvaritelno blagodaria.

  15. #15

    Smile Нещо и от мен

    Реклама:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •