Показване на 1 до 15 от 23

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    ето Ви нещо от една стара книга за тези който искат да се учат
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Както много от вас знаят сп."Галерия Бродерия" в няколко поредни броя публикува курс за начинаещи по плетене на една кука .Реших да сканирам това,което са публикували може да e полезно на някой.Качих го тук http://dump.ru/files/2/236976515/
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  3. #3

    Подразбиране

    Ами да си призная досега не съм изпитвала сериозен интерес към плетенето, но реших да опитам и си взех една книга от библиотеката, казва се " Плетене for dummies" - препоръчвам я на всички Изобщо тази поредица книги за мен винаги ще си останат най-добрите когато става въпрос за обяснения, написани са много ясно и хубаво ( за това подсказва и заглавието на книгата отчасти ) и за идеални за абсолютно невежи... като мен Надявам се скоро да имам време и да започна да плета или поне да се опитам, да стискате палци ей

  4. #4

    Подразбиране

    В описанията за плетените модели обикновено дават едни схеми, при които всеки вид бримки /например: лицева, опакова и т.н./ е обозначен с различни знаци. Някой може ли да даде описание на тези знаци? И дали винаги се използват едни и същи знаци или всеки, който дава модели, си слага негови? Защото попаднах на едни руски модели, сканирани са схемите от списанията, но никъде няма описание на знаците.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •