Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Показване на 91 до 100 от 100
  1. #91

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от peppinka Виж мнение
    Изглеждат много добре.Особено Мерсбург.Имам го ушит и успях да ги сравня.Твоя определено е по-спретнат.Срам!

    Открих обаче разлики в цветовете.На коя фирма е?Моят е български,но не помня как се казваше-подарък ми е.
    С български конци - мулине съм го шила.

  2. #92

    Подразбиране

    Хм,и моите са бг,но небето ми е по-тъмно и между зеленото(короните на дърветата) има синьо,което го няма при моя.
    Както и да е,интересно ми стана.

  3. #93

    Подразбиране

    Браво ТаничкаНаистина се обърквашкое е лице кое опъки.

  4. #94

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000 Виж мнение
    Здравейте,
    Аз също се старя да "подпъхвам" конците и много бих искала да разбера как се шие двулицево. За съжаление не мога да отворя линка с обясненията

  5. #95

    Подразбиране

    vsichkite mi gobleni sa yshiti otpred i otzad kakto trqbva taka izglejda po dobre
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #96

    Подразбиране

    Имам питане към перфекционистките, любители на двулицевото шиене. Момичета как се справяте с двете лица, кагато имате 30-40 цвята в едно квадратче? И как се справяте с двулицевото шиене, когато шиете кръстчета. Аз, колкото и да се старая и в двата случая не ми се получава.По принцип си рамкирам гоблена така, че да се вижда лицевата страна, а не гърба, за да доказвам колко съм велика и перфектна.Напълно споделям мнението на Маржи.

  7. #97

    Подразбиране

    Че то на кръстчето не може да става и дума за двулицево шиене. Важното е чертичките отзад да са в една посока ,(като се спазва това ,то и кръстчетата от лицето изглеждат равни) , да няма големи преходи ,да е добре почистено и това е. Като прибавим и контурът, и фр. възли , и други подробности ,за какво иде реч....

  8. #98

    Подразбиране

    Аз също не мога двулицево, но се старая да е чисто и прибрано. Това е лицето:


    А това опакото:

  9. #99

    Подразбиране

    Много искам и аз да изпипвам гоблените да имат огледален образ.
    Може ли да ми обясните как се шие.Ще бъда много благодарна.
    Аз се старая отзад да е чисто но не се получава.Аз шия с конец 3 нишки.
    С колко нишки шиеш гоблените.

  10. #100

    Подразбиране

    Реклама:
    Много желая ако е възможно да ми покажеш. Гоблена е уникален.

Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •