Показване на 1 до 15 от 51

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от van4e_to Виж мнение
    Не съм компетентна и не искам да засегна никого, съжалявам за труда и идеята на Ния, но това на витрината на Мистър Гоблен не са ли ушити гоблени, които са оставени за рамкиране и стоят там докато си ги приберат собствениците?
    Не знам дали ги продават, затова питам
    Само да поясня - гоблените и плетивата се изработват от персонала на фирмата и САМО те се продават! Не излагат по витрините нищо, оставено за рамкиране.
    А снимката пуснах, за да я видите - никаква определена цел нямах и намям!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Само да поясня - гоблените и плетивата се изработват от персонала на фирмата и САМО те се продават! Не излагат по витрините нищо, оставено за рамкиране.
    А снимката пуснах, за да я видите - никаква определена цел нямах и намям!!!
    Дени, аз не съм попитала с някаква интригантска цел. Просто в интерес на истината мислех, че това са гоблени, оставени за рамкиране и в магазина си правят реклама на гърба на човека, който ги е ушил. Но сега вече разбрах каква е хавата, благодаря
    А за плетивата ...... не съм се замисляла.
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от van4e_to Виж мнение
    Дени, аз не съм попитала с някаква интригантска цел. Просто в интерес на истината мислех, че това са гоблени, оставени за рамкиране и в магазина си правят реклама на гърба на човека, който ги е ушил. Но сега вече разбрах каква е хавата, благодаря
    А за плетивата ...... не съм се замисляла.
    Не съм си и помисляла, че искаш да създаваш интриги - просто поясних какво продават Би било чудесно да се опитваха да продават и нашите работи, но ... в някой друг живот!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •