Показване на 1 до 15 от 18

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Има ли програма?

    Момичета и момчета,имам питане: съществува ли някаква програма,с която може да си разрязвам схемите на колкото искам части,а не да ги разпечатвам така,както ги имам,защото така не винаги е най-удобно
    Сега в момента шия един елипсовиден гоблен,чиято схема мъжът ми е разпечатил на 8 (осем!) листа,един с един не се напасва и е голямо мъчение-вЕрвайте ми! Ще ми се да има начин да си я разделя на 4 части,да си ги съединя и да си шия пеейки Надявам се някой да помогне със съвет и обяснение

  2. #2

    Подразбиране

    Аз използвам за целта Фотошоп - разрязвам си схемата на еднакви части, всяка част я записвам в отделен файл. След това всеки файл поотделно импортирам в Корел - там можеш да си зададеш точни размери, и тогава разпечатвам.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    Аз използвам за целта Фотошоп - разрязвам си схемата на еднакви части, всяка част я записвам в отделен файл. След това всеки файл поотделно импортирам в Корел - там можеш да си зададеш точни размери, и тогава разпечатвам.
    И аз правя така

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    Аз използвам за целта Фотошоп - разрязвам си схемата на еднакви части, всяка част я записвам в отделен файл. След това всеки файл поотделно импортирам в Корел - там можеш да си зададеш точни размери, и тогава разпечатвам.
    Лесно е за тези които знаят ,не е за такива като мене.

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Ами виж из форума дали някой не предлага Adobe Photoshop i CorelDraw можеш ивместо фотошопа да използваш Paint ashop Pro. Ако не ги откриеш ще мисля как да ти ги пратя

    Пиши на търсачката corel draw download

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от alunagalia Виж мнение
    Значи като си прегледах програмите- адобе фотошоп имам,но не знам как да го използвам за рязане на схеми,а корел нямам,обаче нито се оправих да го изтегля,нито имам представа как ще боравя с него,с други думи тези неща май не са за мен

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elizamaria Виж мнение
    Значи като си прегледах програмите- адобе фотошоп имам,но не знам как да го използвам за рязане на схеми,а корел нямам,обаче нито се оправих да го изтегля,нито имам представа как ще боравя с него,с други думи тези неща май не са за мен
    Ами и само фотошопа ти е достатъчен но сега нямам време да ти обясня имай малко търпение и ще се научиш . Аз утре ако съм свободна ще ти обясня а ако не стане можем да се свържем в skype и там да се опитам като си отвориш програмата и ти обясня стъпка по стъпка. За сега поздрави

  10. #10

    Подразбиране

    Мили момичета имам Adobe Photoshop CS3,но само за 30 дена.Някой знае ли крак или нещо такова за да мога да го ползвам по дълго време Иска ми и някакъв код

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •