Страница 2 от 16 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 228

Тема: iasi

  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sonq Виж мнение
    iasi поздравления за прекрасните творби
    Богата и разнообразна колекция Елегантните дами стоят много добра в рамка и този овал,цветовете са подбрани с усет.Мисля,че когато рамкираш Мишел и тя ще е още по хубава,пробвай.А за новата работа ми изглежда много трудна,това ламе ,мотива как ще бъде оформен Искам ида попитам шитите покривки как са поръбени?
    Покривките са поръбени на машина - оверлог, направиха ми ги в едно ателие където поправят дрехи.За новата работа: всичко трябва да се запълни с "Х" бод. На първата снимка е само щампа, на втората - щампата е вече ушита с черното ламе и съм започнала да запълвам с жълто. Само по-жълтото и червеното е ламе, което се шие с 2 конеца, а черното и другото жълто се шие с 1 конец защото е по-плътно и пресукано/пак ламе, но е по-хубаво/ Дано си ме разбрала.

  2. #17

    Подразбиране

    Ето не до там хубавите снимки на "Вяра, надежда, любов"
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    До тук съм стигнала с надомната работа...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране надомната ми работа

    Миналия месец успях да завърша това:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    За броени дни между старата и новата година уших това. на Nelia за търпението й. То не беше писмо, не бяха две
    Всъщност е много по-ярък, но от снимката излиза бледичък
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    А сега да се опитам да кача всички снимки, та дано някоя от тях да изглежда като самия гоблен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Ето го "бебе въздух" в напълно завършен вид и в очакване да си види притежателката
    Има само че малък проблем цифрите 08 са изкривени при опъването на гоблена и днес ще питам в ателието дали могат да го оправят
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Момичета, подарих на Великден "бебе въздух" . Повода - кръщаването на бебето. Много го харесаха и казаха че моят подарък бил най-оригиналния
    Ето още един готов подарък:
    Малко се е отразила светкавицата на фотоапарата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    А на тази графика дъщеря ми успя да "измисли" пропуснатите на схемата устни и вече е даден за рамкиране
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    Ето го и в рамка
    Търсейки ъгъл от който да го заснема, за да се вижда по-добре цвета на рамката, съм заснела и куп др. неща
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    Тази молитва уших за подарък - избора на паспартуто и рамката оставям на притежателката
    Тази година ми стана навик да шия подаръци - това е вече третия, а до сега в моя "гобленарски стаж" това не беше се случвало
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    Днес ми изпратиха по скайпа снимка на молитвата вече в рамка /рамката трябваше да си я избере притежателата/ и мисля че се е получила добре
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    А снощи започнах това и тъй като смятам да го завърша доста скоро не открих нова тема в етапите
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Ето това трябва да стане Това го уших "покрай" филмите снощи. Шие се много приятно и лесно. Проблема беше докато го започна. Голямо беше.
    на NIA
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от mimka Виж мнение
    А йероглифите какво послание носят?
    Ами fortune е богатство; щастие, сполука
    Ето и от снощи:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 16 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •