Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 228

Тема: iasi

  1. #31

    Подразбиране

    Момичета, за 4 дни до тук
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Подразбиране

    Ето готовите йероглифи. За качеството на снимката няма да говорим - а пък нали времето е слънчево, трябва да има и сянка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #33

    Подразбиране

    Ето йероглифа в рамка. Има един малък недостатък , да видим кой ще се досети
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #34

    Подразбиране

    Ето и втората графика, ушита между два изпита от моята дъщеря Само че е оставила много малко място отстрани, та да видим как ще го слагаме в рамка - сигурно ще се наложи да се зашие плат отстрани Досега такова нещо не беше ни се случвало, ама винаги има първи път
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #35

    Smile От дъщеря ти

    Маме, ето я последната ми ушита графика Благодаря за похвалите за мен .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #36

    Подразбиране

    Ето и "Африканския ден" току що взет от ателието - топъл, топъл
    Качеството на снимката е , ама с GSM толкова....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #37

    Подразбиране

    от три месеца не съм влизала тук - ама нали подаръците трябваше да са тайна , но ето вече мога да покажа една част от тях.
    Това е тишлайфера в цял вид и по-близък план. Всички "снежинки" и пламъка са с ламе/кошмар/. Покрая е минат на машина също с ламе.
    Действителния цвят е червен - както на първата снимка, на другата просто розовее
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #38

    Подразбиране

    А тази бродерийка едва побрах в камбанката, защото се оказа че панамата ми е по-едра А трябваше къщичката да стои в далечина - както бях я видяла..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #39

    Подразбиране

    Ето и картичката, на която доста хора ми искаха схемата - но не мога да помогна . Да обясня и тук - купена е от Мистър гоблен в Пловдив от дъщеря ми /kotetogalka/ по нейн вкус. Щампа е, заедно с конците, с изрязаният лист за картичка и плик. Аз само трябваше да я ушия - за пръв път шия щампа, и тъй като трябваше да сравнявам всеки конец с цвета на щампата, ми се стори доста трудно. Предпочитам схема
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #40

    Подразбиране

    Показвам и картичките които уших и изпратих. За пръв път правя такова нещо/картички/, но мисля че се получи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #41

    Подразбиране

    ...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #42

    Подразбиране

    Спирам това е последното за тази година. Отчет: нямам незавършени, нито купени нови гоблени Нова година - нов късмет/гоблен/
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #43

    Подразбиране

    Това наистина е последния - подарък за приятелско семейство, с което ще посрещаме Нова година
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #44

    Подразбиране

    Да покажа част от малките "неща" които шия - нали идва време за подаръци
    От тази грозновата снимка излезе тази торбичка - подарена на малката ми дъщеря...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Тази вече е в Пловдив - подарък на каката, толкова я хареса, че имам заявка за още
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 3 от 16 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •