Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 54
  1. #1

    Подразбиране стенни пана

    Днес видях една много рехава панама,направо си е нещо на квадратчета и продавачката каза че е за китеници или нещо такова.Помислих си че някога преди години бях виждала по едни унгарски списания модели за килим, китеник,пано за стената.Режат се конци от вълна ,вероятно може и други на 10-15 см дължина и се промушват двойно през тези квадратчета. По схема и са различни цветове Получава се доста красиво.Някой от вас правил ли е нещо такова и знае ли къде в нета има схеми, предполагам в руските сайтове, но не съм виждала.

  2. #2

    Подразбиране

    И на мен от досте време ми се иска да си направя такова килимче,но не бих се наела да си комплектовам сама такоwа нещо !Вервако имат много сладки моделчета.Тук е показано как се правят

    http://www.vervaco.be/Frans/KnoopWW_Frans.htm

  3. #3

    Подразбиране

    atinqnka, почти всяка схема за бродиране може да ти свърши работа. Само дето вместо да бродираш - завързваш отрязаните конци според схемата.

  4. #4

    Подразбиране

    Преди години си купих игла за фъкане. Имах много голям мерак да си направя пано за стената, но си останах само с мерака. Така и не намерих време за това.

  5. #5

    Подразбиране Zdraveite

    Pravila sam ot tezi pana na veravaco . Stavat strahotni. Mogete i sami da si gi komlektovate a i iglata ne e skapa. Ako niakoy go interesuva moga da obiasnia kak.
    Za tezi stava duma:

  6. #6

    Подразбиране стенни пана

    Ще ми бъде интересно да ги покажеш

  7. #7

    Подразбиране

    Моля те обясни как точно се работи с тая игла за фъкане че аз така и не успях да я използвам.

  8. #8

    Подразбиране Zdraveite pak

    Mnogo e lesno.A po princip ti kakvo pravish v momenta . Neshto originalno na veravako ili neshto po tvoi plan za da znam kak da ti obiasnia. Vidia li obiasnenieto v saita na veravaco tam e dadeno mnogo tochno stiga " az im kazvam fkani gobleni" da sa na tiah.
    Ako kvadratchetata na panamata sa po malki shte ti e mnogo trudno s tazi igla ili kuka kakto iskash ia narichai. Neznam kakvo oshte da kaga ako ima neshto s koeto moga da bada polezna shte se radvam.

    A tuk naistina e obiasneno tochno:http://www.vervaco.be/Frans/KnoopWW_Frans.htm
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    sunnyto, с какви конците ти е мечето? Станало ти е разкошно.

  10. #10

    Подразбиране

    Ами аз нигога не съм работила с моята игла преди доста години на пазара ги продваше една жена и даже показваше как точно се работи с тия игли обаче аз много бързах и само си купих иглата като си мислех че няма да е толкова сложно но уви не било така.А иначе много ми харесаха нещата които беше направила по този начин.Обаче иглата която имам аз е друга току що видях сайта но аз имам и такава игла само че я ползвам за други неща.

  11. #11

    Подразбиране Zdraveite

    Mecheto e s originalni konci na vervaco, no te sa nailonovi. Ako iskate da stane po mekichko i po hubavo mogete da olzvate na DMC vlnenite konci. Za iglata kagete kakvo ne vie iasno v saita i ako moga shte vi pomogna shte se radvam da vi zapalia zashtoto stava mnogo mnogo barzo i lesno stiga da sviknesh da rabotish s iglata. Na tozi princip mogete da napravite kilimche.Kakto kaza niakoy vsiaka shema moge da stane stiga da niama mnogo sogni elementi i mnogo cvetove. Prashtam vi sznimka na iglata i na koncite na DMC. A za panamata ima edna na mnogo golemi kvadrati ti stava za tova pak kakto kaza niakoy panama za kitenici. Ako moga da bada polezna s oshte neshto mnogo shte se radvam da pomogna.

  12. #12

    Подразбиране

    ETO IA SNIMKATA
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Страмин, акрилна прежда (малко по-плътна) (че вълнените чилета са безумно скъпи) и схема за бродиране вършат същата работа. На мен с този плетач ми е мн трудно да работя и ползвам обикновена кука за плетене (с по-голяма кука де :+)

  14. #14

    Подразбиране Otkazahte li se

    Mai ne vi haresvat tezi neshta , az sas tova razpuskam sled goblenite.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Въпроса не е в нехаресването,напротив-разкошни са,а в незнанието. Няма кой да ме научи..........

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •