Резултати от анкета: КАКВА ЗОДИЯ СТЕ?

Гласували
1018. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • ВОДОЛЕЙ (20 януари до 18 февруари)

    66 6.48%
  • РИБИ (19 февруари до 20 март)

    87 8.55%
  • ОВЕН (21 март – 20 април)

    89 8.74%
  • ТЕЛЕЦ (21 април – 20 май)

    84 8.25%
  • БЛИЗНАЦИ (21 май – 20 юни)

    79 7.76%
  • РАК (22 юни – 22 юли)

    94 9.23%
  • ЛЪВ (23 юли до 22 август)

    94 9.23%
  • ДЕВА (23 август до 22 септември)

    88 8.64%
  • ВЕЗНИ (23 септември до 22 октомври)

    88 8.64%
  • СКОРПИОН (23 октомври до 22 ноември)

    79 7.76%
  • СТРЕЛЕЦ (23 ноември до 20 декември)

    76 7.47%
  • КОЗИРОГ (21 декември до 19 януари)

    94 9.23%
Страница 1 от 36 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 535
  1. #1

    Подразбиране Зодии и Гоблени

    Като видях, че Динко днес има рожден ден и си помислих "Ей, ние сме от една зодия" И от там пък се сетих за нещо друго.Дали ще ви е интересно да разберем от коя зодия са най-много от нас.Или по друг начин казано по кое време на годината се раждат най-много гобленари Нямам точно идея как да стане дали под формата на анкета или просто всеки да си каже.Ако ви е интересно или ви хрумне нещо - споделете!А аз съм си един скорпион, но от тези добричките дето не жилят много

  2. #2

    Подразбиране

    Ami Darri az si6to sim skorpion i tova sis jilenoto me razsmya i az mislia 4e ne sim ot tezi koit jilyat he he
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Два скорпиона, един рак , хай де и един стрелец от мен. Може модераторите да направят нещо подобно на това "колко гоблена си ушил" но вместо от..до.. да изпишат зодиите и всеки като посети темата да си чукне върху зодията.

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Може да се направи нова анкета в "Приятели и празници", нещо като "Коя зодия сте?", само че според мен двете теми трябва да се обединят за да не се повтарят. Администраторите са тези които имат права да модерират форумите тук, тоест да "прикачат" съобщенията от тази тема в новата анкета...ммм, май стана сложна мисъл. А и Динко днес не го товарим с работа

    Аз съм Дева.

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    А аз съм ВЕЗНИ.....
    ..::Gobelin World::..

  9. #9

    Подразбиране

    Renny, напълно си права че не и е мястото тук на тази тема, но разглеждах тук, когато ми хрумна и така по инерция.И аз мисля, че трябва да се измести.В момента когато я пратих се осъзнах, ама както казват хората след дъжд качулка.Съжалявам, че ще създам работа ама ви моля за извинение.
    Такива сме си ние скорпионите , но като прочетох досегашните резултати ще излезе май че гобленари се раждат целогодишно
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Всичко е наред Дари, ще оправим местоположението като дойде flame темата е много добра

    Овни още не сме видели, според мое скромно мнение те по-рядко се захващат с гобленарство....знам ли

  12. #12

    Подразбиране

    За сега няма никой който да е моята зодия.
    Аз съм ТЕЛЕЦ.

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    И аз ТЕЛЕЦ , :wink: да се наредя сред едрия рогат добитък както ни (защото и дъщеря ми е телец) казва таткото. А той е крив рак , като майка ми. Знаете ли колко е трудно да се спогаждат телец и рак. Едните реалисти, а другите все наопъки, но пък ни е весело

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм ВОДОЛЕЙ

Страница 1 от 36 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •