Страница 5 от 13 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 190

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Много е добре!А и ако така е само началото,представям си как ще ги изработваш по-нататък!Браво!

  2. #2

    Подразбиране

    Поздравления за декупажа . Справила си се много добре, особено напасването на зайчето върху капака на кутията, знам колко е трудно да се направи

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Кразсиви са,а кога успяваш и да шиеш и да твориш кукли?

  5. #5

    Подразбиране

    хей, Сис, страхотни кукли и животинки правиш и на всяко си придала одухотвореност


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Всичко е било страхотно! Дано са го оценили подобаващо!

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря ви


    Наистина много хора се спираха при нас, питаха за цени, пак се връщаха да гледат ..... и отиваха на съседния щанд да си купят пасти, торти, сладкиши Повече неща подарих, отколкото да продам нещо. Беше ми ясно, че няма да ги напечеля.По-скоро участвах, за да покажа, че бродерията има различни приложения. Заради играчките също.Охлювите много се харесаха

    Имаше по-възрастни гобленарки, които за първи път виждаха бродерия с мъниста или с различни видове бод и нишки конец.Беше им интересно, а на мен ми беше приятно да си говоря с тях... И така. ..
    Редактирано от sissak : 27.08.2013 в 13:39.

  9. #9

    Smile

    Страхотни неща..........
    Все си мисля и се надявам, че рано или късно, дано е по-рано ръчният труд ще бъде оценен подобаващо. Вчера се прибрахме от морето и какво ми направи впечатление в Созопол - чужденците се спираха на ръчните изработки, а нашево брат по-китайските стоки

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Наистина страхотни неща си сътворила с ръцете си. А колкото до това, че всичко изработено с ръце е недооценено, две мнения няма. Имам малко приятелки, които се занимават с различни ръкоделия и освен нас, много малко хора оценяват ръчната изработка. Една приятелка прави играчки от плетиво и ги продава по разни чужди сайтове, до сега не съм чула за нещо продадено у нас. Та дори собствената ми дъщеря не можа да оцени такъв подарък - на децата днес им дай шарена пластмаса и гледай ти радост Но нали пък на нас остава да им предадем усета към красотата на ръчния труд! И аз съм сигурна, че ще успеем

  12. #12

    Подразбиране

    Много сладурски подаръци си направила, Силве ! Водното конче е много готино, а на мацата ще искам кройката
    И гобленчето е много весело, ама нали съм на вълна играчки - първо тях забелязах

  13. #13

    Подразбиране

    Ето я кройката, заповядай:

    Редактирано от sissak : 30.08.2013 в 13:06.

  14. #14

    Подразбиране

    Силве, съжалявам, че не снимах всичко поотделно, ама бях като дете в магазин за играчки - чудех се кое да взема най-напред...
    Както ти казах, мацата още утре ще си я закача в училище, а кончето съм наумила да ползвам за игленик - поне засега...Макар че си плета чанта на една кука и нещо взе да ми прилича на украса за чантата...
    Отново ти благодаря за всички подаръци - направи ме неизразимо щастлива!!!

  15. #15

    Подразбиране

    Страхотни картички и кукли!! И колко много!! Поздравления за труда!
    Мисля си ... Винаги удоволствието е по-голямо при изработката. А изобщо не ме учудва, че хората предпочитат да задоволят стомашния си глад, вместо глада за красота ...
    Ако се закачи на метална пръчица някое животинче, дали не би могло да участва в куклен театър ...


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Страница 5 от 13 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •