Страница 9 от 13 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 190
  1. #121

    Подразбиране

    Наистина страхотни неща си сътворила с ръцете си. А колкото до това, че всичко изработено с ръце е недооценено, две мнения няма. Имам малко приятелки, които се занимават с различни ръкоделия и освен нас, много малко хора оценяват ръчната изработка. Една приятелка прави играчки от плетиво и ги продава по разни чужди сайтове, до сега не съм чула за нещо продадено у нас. Та дори собствената ми дъщеря не можа да оцени такъв подарък - на децата днес им дай шарена пластмаса и гледай ти радост Но нали пък на нас остава да им предадем усета към красотата на ръчния труд! И аз съм сигурна, че ще успеем

  2. #122

    Подразбиране

    Много сладурски подаръци си направила, Силве ! Водното конче е много готино, а на мацата ще искам кройката
    И гобленчето е много весело, ама нали съм на вълна играчки - първо тях забелязах

  3. #123

    Подразбиране

    Ето я кройката, заповядай:

    Редактирано от sissak : 30.08.2013 в 13:06.

  4. #124

    Подразбиране

    Силве, съжалявам, че не снимах всичко поотделно, ама бях като дете в магазин за играчки - чудех се кое да взема най-напред...
    Както ти казах, мацата още утре ще си я закача в училище, а кончето съм наумила да ползвам за игленик - поне засега...Макар че си плета чанта на една кука и нещо взе да ми прилича на украса за чантата...
    Отново ти благодаря за всички подаръци - направи ме неизразимо щастлива!!!

  5. #125

    Подразбиране

    Страхотни картички и кукли!! И колко много!! Поздравления за труда!
    Мисля си ... Винаги удоволствието е по-голямо при изработката. А изобщо не ме учудва, че хората предпочитат да задоволят стомашния си глад, вместо глада за красота ...
    Ако се закачи на метална пръчица някое животинче, дали не би могло да участва в куклен театър ...


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #126

    Smile

    Поздравления и за двете Ви - красота до красота..............

  7. #127

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    От мен играчки

    Здравейте!Страхотни са гоблените и куклите.Да попитам.Имате ли схемата на слънчогледа?milo_mil@mail.bg
    Благодаря Ви предварително и хубав ден.

  8. #128

    Подразбиране

    Силве, аз съм нова във форума и съм изумена от невероятните неща, които си сътворила.Имаш златни ръце.Искам да те помоля ако имаш схемите на гобленчетата:пингвинче,калинка,овчарче,зелено мишле,пандите, мечето с малкото мече/от първите ти/ да ми ги изпратиш на имейл: Lena_61@abv.bg Предварително благодаря. Лена

  9. #129

    Подразбиране

    При Сисанка,всичко е повече от красивоСтрахотна майсторица,Всичко и идва от ръка,а да и поискате помощ-раздава се цялата
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  10. #130

    Подразбиране

    Жестока прическа си измайсторила на госпожицата . Браво!!!

  11. #131

    Подразбиране

    Ангелчетата са страхотни - започва да се усеща коледния дух.

  12. #132

    Подразбиране

    Много сладурски ангели! Особено първия, благодаря , че ме накара да се усмихна толкова рано тази сутрин!

  13. #133

    Подразбиране

    Прекрасни ангелчета. Първото ми е фаворит. Витае и коледният дух. Ако Дядо Коледа е отново твоя разработка- браво. Винаги съм те уважавала като креативен творец
    КЕЛЕБЕК

  14. #134

    Подразбиране

    Еха, Силве, запявам"Коледа е ,Коледа е като приказен сън!" ....Честито !

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво, Силве! Много коледно настроение има при теб.

Страница 9 от 13 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •