Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 190
  1. #151

    Подразбиране

    Браво,ненадмината майсторка на играчките!!!

  2. #152

    Подразбиране

    Ехааааааа. Сладурковци. Задобряваш с бързи стъпки
    КЕЛЕБЕК

  3. #153

    Подразбиране

    И тук да ти кажа, че Маргарита е станала супер! Много ми харесаха очите ( може да е защото аз не смея да рисувам, че съм с "две леви" в рисуването) , мнооого изразителни си ги направила. А и moni2111 e права, че задобряваш с всяка следваща. Голяма краста са куклите, все ти се иска да опиташ нещо ново

  4. #154

    Подразбиране

    много са ти хубави играчките. Очите наистина са магнетични. Приказка просто...

  5. #155

    Подразбиране

    Силве, неповторими хубавини. Имам позната, която вече два пъти печели международни конкурси за кукли и с тях се издържа. Гледала съм как прави главичките от китайски къси чорапки и вата. Ето линк- може да ти хареса идея. http://www.hubavini.com/zahubavini.htm
    КЕЛЕБЕК

  6. #156

    Подразбиране

    Силве, това с поканите ме разби! Много си идейна, а само мога да си представя колко е доволна малката дама
    Страхотна си!

  7. #157

    Подразбиране

    И аз имам една племеничка Маргарита,с големи тъмни очи!Отдавна се каня да опитам да и спретна една кукла,ама все дреболийки правя,а и гоблен не подхващам.Браво Силве - идеята ти за куклите с покани за Рожден ден е страхотна!Аз имам внуци - може пък да опитам покана с лека кола например,малкия много ще се радва!

  8. #158

    Подразбиране

    Уникална идея за покана на дете на рожден ден!!!! Страхотна си! Не би хрумнало на всеки, а не всеки ще го изпълни - поздравления!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #159

    Подразбиране

    Невероятна е куклата, точно копие на голямата кукла с всеки елемент, картичката също е много хубава

  10. #160

    Подразбиране

    Тези кукли са невероятни! Много ми харесват, но все още не съм се пробвала, защото съм почти сигурна,че не мога да се справя.

  11. #161

  12. #162

    Подразбиране

    Силве, много е сладка куклата. А етикетите просто обраха точките... - ще споделиш ли малко инфо за направата им - това някакви печати ли са или какво...? Може и на лични ако не искаш да си пълниш красивата тема

  13. #163

    Подразбиране

    Здравейте! Силно желание имам да получа схемата и ключа на този първи гоблен. Имам един залез, който се допълва с този и ще върви като комплект с този. Имейлът ми е: Lena_61@abv.bg Много ще Ви бъда благодарна. Поздрави от мен и гр.Монтана.
    Лена Давидова

  14. #164

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасни Коледни подаръци!!!

Страница 11 от 13 ПърваПърва ... 910111213 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •